پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف در "چهارمحال و بختیاری"

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ "اسکندر سعیدی" اظهار داشت: طرح کنترل واحدهای صنفی با توجه به اعمال محدویتهای جدید در نحوه فعالیت واحدهای صنفی توسط ستاد مقابله با کرونای استان و به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت. 
این مقام انتظامی بیان داشت: تیم‌های مشترک متشکل از مامورین اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و مامورین مرکز بهداشت استان، با هماهنگی قضایی از ۱۰۱ واحد صنفی در سطح استان بازدید کردند. 
وی افزود: در این راستا برای ۱۸ واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط اخطاریه کتبی صادر و ۱۴ واحد صنفی در رسته‌های مختلف از جمله گیم نت، آرایشگاه زنانه و باشگاه ورزشی، به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی تا اطلاع ثانوی پلمب شدند. 
رئیس پلیس امنیت عمومی استان با بیان اینکه طرح نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی بمنظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در دستورکار قرار دارد، از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

48 

کد خبر 1455834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =