تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج تا ۱۴۰۰

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به عنایت رییس جمهور ، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در بازدید از روند پیشرفت پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج که روز یکشنبه صورت گرفت، افزود: طبق زمان بندی که پیش‌تر اعلام شده بود، مقرر شد فاز یک این پروژه تا پایان سال ۹۹ تکمیل شود و فاز دوم نیز در سال ۱۴۰۰ به سرانجام برسد.

وی افزود: بر این اساس، این تقاضا مطرح شد که با تامین اعتبار هر ۲ فاز پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج تا پایان سال ۹۹ تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

استاندار البرز تصریح کرد: با تکمیل این پروژه علاوه بر تامین گاز مصارف خانگی استان، شهرک های صنعتی امید البرز، نجم آباد، منطقه ویژه اقتصادی پیام، شهرک صنعتی کوثر، ۲۵ شهرک گلخانه ای و بیش از ۲ هزار واحد موجود، از فشار گاز پایدار بهره مند خواهند شد و تامین گاز استان تا ۵۰ سال تضمین می شود.

شهبازی گفت: در پاسخ این مکاتبه از سوی رییس جمهور خطاب به وزیر نفت دستور "اقدام شود" صادر شده است.

وی افزود: بر این اساس با توجه به عنایت رییس جمهور ، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.

48 

کد خبر 1455838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =