جولیانی توئیت ترامپ درباره پذیرش شکست را توجیه کرد: او کنایه زد!

فارس نوشت: وکیل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای گفته ترامپ به کنایه رقیب دموکراتش را در انتخابات پیروز دانسته است.

«رودی جولیانی»، وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری «فاکس نیوز» به پیام توئیتری روز گذشته وی مبنی بر اینکه بایدن با تقلب در انتخابات پیروز شد، واکنش نشان داد.

به نوشته وبگاه خبری-تحلیلی «هیل»، جولیانی در این خصوص گفت: «حدس می‌زنم، آنچه که او می‌گوید بیشتر طعنه‌آمیز است یا اظهار‌نظری در یک زمان هولناک است که در آن زندگی می‌کنیم و رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که او (بایدن) پیروز شده است.»

وی افزود: «اما در ادامه اشاره شد که این پیروزی غیر‌قانونی بود و روشن است که او (ترامپ) به شدت در حال اعتراض در دادگاه‌هاست.»

جولیانی همچنین درباره اعلام پیروزی بایدن در برخی رسانه‌های آمریکایی گفت: «رسانه‌ها تلاش کرده‌اند که [رئیس‌جمهور] منتخب را اعلام کنند اما آنها حق قانونی این کار ندارند. این تصمیم را مجمع گزینندگان را اتخاذ می‌کنند نه ان‌بی‌سی، سی‌بی‌سی، ام‌اس‌ان‌بی‌سی و سی‌ان‌ان یا حتی فاکس نیوز.»

ترامپ روز یکشنبه با انتشار پیامی در توئیتر نوشت «جو بایدن» رقیب دموکراتش با تقلب در انتخابات پیروز شد.

رئیس‌جمهور در این پیام نوشت: «او (بایدن) پیروز شد؛ زیرا انتخابات تقلب صورت گرفت. [به این دلیل که] هیچ مراقب و ناظری راه داده نشد.»

وی همچنین در پیامی دیگر نوشت: «او فقط از دید رسانه‌های اخبار جعلی پیروز شده است! من هیچ چیز را واگذار نمی‌کنم! هنوز راهی طولانی در پیش داریم. این یک انتخابات متقلبانه بود».

این در حالی است که ترامپ امروز با انتشار پیامی در توئیتر خود را پیروز انتخابات دانست. وی با حروف بزرگ انگلیسی نوشت: «من پیروز انتخابات شدم.»

310 310

کد خبر 1456070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =