ترامپ: دموکرات‌ها با رسانه‌های جعلی به دنبال تقلب ‌هستند

رئیس جمهور آمریکا در ادامه اعتراض ها به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی دموکرات ها را متهم به تقلب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، ترامپ در توئیتی نوشت:

 دموکرات‌های چپ افراطی با همکاری شریکشان، رسانه‌های منتشرکننده اخبار جعلی، تلاش می‌کنند که این انتخابات را بدزدند؛ ما این اجازه را به آنها نخواهیم داد!

رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته نیز در پیامی توئیتری در اعتراض به نقش رسانه‌های آمریکایی در تعیین نتیجه انتخابات تأکید کرده بود: او فقط در نظر رسانه‌های خبری جعلی پیروز شد. من به شکست هیچ چیز اعتراف نمی‌کنم! راه درازی در پیش داریم، این انتخاباتی است که در آن تقلب صورت گرفت!

در حالی که رسانه‌های جریان اصلی آمریکا جو بایدن را پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرده‌اند، ترامپ با تأکید بر اینکه در برخی ایالت‌ها موارد متعددی از تقلب و تخلف در روند برگزاری انتخابات و شمارش آرا اتفاق افتاده است، تاکنون از پذیرش پیروزی رقیبش امتناع ورزیده و با انتشار پیام‌های متعدد در توئیتر و فیس‌بوک، خود را برنده انتخابات خوانده است.

ترامپ همچنین بارها تأکید کرده است که رسانه‌ها هیچ حقی برای اعلام نتیجه نهایی انتخابات ندارند و نتیجه انتخابات باید صرفاً پس از شمارش کامل آرا و رسیدگی به شکایات توسط مراجع مربوطه اعلام شود.

طی چند روز گذشته فیس‌بوک و توئیتر بارها اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر بروز تخلفات و تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را با درج برچسب‌هایی مانند «بی‌اساس» یا «اطلاعات نادرست» عملاً سانسور کرده‌اند و همین مسئله خشم دونالد ترامپ و هواداران دوآتشه وی را برانگیخته است.

دونالد ترامپ روز جمعه نیز با انتشار پیامی در توئیتر مسئولیت «ناسالم» شدن انتخابات آمریکا را متوجه دموکرات‌ها دانسته بود.

311311

کد خبر 1456312

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =