۰ نفر
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
به کمک روش های زیر زیباتر شوید!

افرادی که به دلیل ابتلا به بیماری یا دیگر عوامل دچار ریزش مو شده اند, یا خانم هایی که پس از دوران بارداری, هم دچار ریزش مو شده اند و هم توازن اندامشان به هم خورده است, معمولا به دنبال راه هایی هستند که در سریع ترین روش ممکن به زیبایی اولیه شان بازگردند. اگر شما نیز به دنبال زیبایی بیشتر هستید, در این مقاله روش هایی را به شما معرفی می کنیم که با انجام آن ها زیباییتان را دوچندان کنید.

اغلب افرادی که دچار ریزش مو شده اند به دنبال کاشت مو هستند. اما ابتدا باید بدانید که چه عواملی باعث ریزش موهایتان شده است؟

ریزش موها دلایل بسیاری دارد از جمله: عوامل ژنتیکی, ابتلا به برخی از بیماری ها, تاثیرات آب و هوایی محیط, استرس و اضطراب و فشارهای روانی, بارداری و یائسگی در خانم ها و ...

همه مواردی که گفته شد, غالبا به صورت دوره ای هستند. به این معنا که فرد پس از گذراندن دوره بیماری یا بارداری و ... موهایش مجددا رشد خواهد کرد. فقط در برخی موارد خاص است که دیگر مویی رشد نمی کند.

یکی از راه هایی که برای این افراد وجود دارد تا به زیبایی اصلی خود بازگردند, کاشت مو است.

امروزه با پیشرفت هایی که در حوزه پزشکی اتفاق افتاده است, کاشت مو به صورتی اتفاق می افتد که کاملا به نظر طبیعی می آید و اکثرا به سختی قابل تشخیص است.

دلیل طبیعی بودن کاشت مو آن است که از موهای نواحی دیگر ( معمولا پشت سر ) خود فرد استفاده می کنند به مناطقی که دچار ریزش و طاسی شده است پیوند می زنند. به این نواحی که هنوز رشد مو در آن جا اتفاق می افتد "بانک مو" می گویند.

روش کاشت مو محدود به پیوند موهای سر نیست و برای کاشت ریش و سبیل, کاشت ابرو و نواحی اسکار نیز استفاده می شود.

آشنایی با بانک مو

ساختار از قسمت های مختلفی مانند: ساقه مو (تار مو) و فولیکول (پیاز مو ) تشکیل شده است.

به دسته هایی که در یک روز نه قرار می گیرند گرافت مو می گویند که به دو نوع تک تار مویی و چندتار مویی تقسیم بندی می شوند.

بسته به قدرت بانک مو, در هر گرافت بین 1 الی 5 تار مو می تواند قرار بگیرد.

باک موی پشت سر بین 1 الی 5 گرافت تار مو دارد. بانک موی صورت یا ریش معمولا گرافت های تک تار مو یا دوتار مویی هستند. و بانک موی قفسه سینه عموما دارای گرافت تک تار مویی است.

در ادامه درباره روش سریع کاهش وزن خواهید خواند:

اگر دچار اضافه وزن و چاقی هستید و تمایل به کاهش وزن دارید, با پیکر تراشی آشنا شوید.

پیکر تراشی چیست؟

برخی از افراد هستند که به دلیل ابتلا به برخی از بیماری ها و مصرف داروهای خاص, دچار اضافه وزن می شوند. همچنین اکثر خانم هایی که در دوران بارداری اضافه وزن پیدا کرده اند به سختی می توانند پس از این دوران به وزن قبلی خود باز گردنند و به دنبال راه هایی برای کاهش وزن سریع هستند.

یکی از روش هایی که در کوتاه مدت باعث کاهش وزن چشمگیر شما خواهد شد, پیکر تراشی است.

پیکر تراشی روی است که به کمک آن می توان قسمت های مختلف بدن را لاغر کرد و به فرم دلخواه فرد درآورد.

در پیکر تراشی طی چند جلسه چربی های بدن را تخلیه می کنند و باعث فرم دهی بدن می شوند. پیکر تراشی خود روش های مختلفی دارد از جمله: لیپولیز, لیپوساکشن, لیپوماتیک و بادی جت

پیکر تراشی بیشتر مناسب افرادی است که شاخص توده بدنی آن ها بالای 25 یا 30 باشد یا افرادی که در ناحیه پایین تنه چاق هستند.

تفاوت روش لیپوماتیک و لیپوساکشن

هر دو روش موضعی هستند با این تفاوت که روش لیپوماتیک بدون حرارت بوده و تنها با وارد کردن ضرباتی به بدن به صورت فیزیک, چربی ها تخلیه می شوند. ولی در روش لیپوساکشن ابتدا چربی ها با حرارت سوزانده می شوند و سپس از بدن خارج می گردند.

در روش لیپوماتیک می توان چربی های بدن را به سایر نقاط بدن انتقال داد ولی در روش لیپوساکشن به دلیل آن که چربی ها سوزانده می شوند این امکان وجود ندارد.

تفاوت روش بادی جت و لیپوماتیک

روش لیپوماتیک را در بالا توضیح دادیم, اما درروش بادی جت چربی ها توسط فشار آب زیاد شکسته شده و ازبدن خارج می شوند.

روش بادی جت نسبت به سایر روش ها درد کمتر و دوران نقاهت کمتری نیز دارد.

تفاوت لیپولیز و لیپوماتیک

در روش لیپولیز چربی ها توسط امواج فراصوت ذوب شده و در نتیجه از بدن خارج می شوند. همانند روش لیپوساکشن به دلیل آن که چربی ها ذوب می شوند قابل انتقال به سایر نقاط بدن نیستند.

اما درروش لیپولیز, اگرچه چربی ها به صورت مایع درمی آیند با اینحال می توان آن را به دیگر نقاط بدن تزریق کرد.

منبع : https://kashtemou.com/

2121

کد خبر 1456462