بازارهای البرز زیر ذره‌بین تیم های نظارتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز از آغاز طرح نظارت بر بازار این استان به صورت محله محور خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «جهانگیرشاهمرادی» گفت: در اجرای این طرح با هماهنگی فرمانده سپاه استان البرز و بسیج، بازار محله‌های مختلف استان البرز زیر ذره‌بین تیم های نظارتی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: گران‌فروشی،کم فروشی و احتکار از جمله موضوعات مهمی است که به جد دراجرای طرح نظارت بر بازار استان البرز به صورت محله محور تحت نظارت قرار گرفته و با متخلفان برخورد می‌شود.

شاهمرادی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر بازار استان البرز گفت: اکنون بیش از ۵۲ تیم گشتی با هماهنگی اصناف و اتحادیه‌ها بازار را بر اساس گزارش‌های مردمی از تخلفات تحت کنترل دارند.

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش تیم‌های گشتی و هماهنگی‌های به عمل آمده با بسیج ممکن است یک فروشگاه در یک روز چندبار مورد رصد بازرسان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز با اعلام اینکه مشکلی در تهیه روغن خوراکی در این استان نیست، گفت: به اداره کل صنعت، معدن و تجارت تاکید شد که با توزیع مناسب و نظارت بر آن سهمیه مورد نیاز مردم در بازارهای بزرگ و حتی فروشگاه های کوچک نیز تامین شود.

این درحالی است که طی هفته‌های اخیر برخی از اقلام اساسی از جمله روغن خوراکی در بازار مصرف کمیاب شده بود و بنا به گزارش‌های مردمی برخی از فروشندگان میزان خرید روغن را برای مردم تعیین می کردند.

46

کد خبر 1456508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =