۰ نفر
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
اپلیکیشن دانلود فیلم پلی استپ منتشر شد

اپلیکیشن اندروید دانلود فیلم پلی استپ منتشر شد هم اکنون می توانید از وبسایت پلی استپ دانلود فیلم و یا گوگل پلی با جستجو عبارت "پلی استپ" این اپلیکیشن اندروید را دریافت کنید. در این آگهی قصد داریم مزایا این اپلیکیشن را اطلاع رسانی کنیم تا کاربران این اپلیکیشن به راحتی بتوانند از این برنامه اندرویدی استفاده کنند.

آیا این اپلیکیشن رایگان می باشد :

از آنجا که درآمد سایت پلی استپ از فروش قانونی و دانلود فیلم های ایرانی می باشد این دریافت و یا تماشا فیلم و یا سریال از این اپلیکیشن کاملا رایگان می باشد و همچنین لازم به ذکر است محتوای این اپلیکیشن مانند فیلم و سریال های وبسایت پلی استپ نظارت شده و سانسور شده است.

چگونه اپلیکیشن اندروید پلی استپ را دریافت کنیم :

اولین کاری که لازم است انجام دهید باید مطمئن شوید که تلفن همراه شده از سیستم عامل اندروید برخوردار است، چون در حال حاضر این برنامه تنها برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است و در قدم دوم باید مشخص کنید که

آیا میخواهید از گوگل پلی این اپلیکیشن را دریافت کنید و یا از وبسایت پلی استپ به صورت مستفیم این اپلیکیشن را دریافت کنید.

اگر گوگل پلی رو انتخاب کرده اید که خیلی ساده است میبایست در گوگل پلی تنها عبارت "پلی استپ" را جستجو کنید تا برنامه پلی استپ برای شما باز شود و پس از جستجو با کلیک بر روی دکمه نصب میتوانید این برنامه را به راحتی نصب کنید، اما

اگر انتخاب شما گزینه دوم است، میبایست به وبسایت پلی استپ مراجعه کنید و با کلیک بر روی دانلود اپلیکیشن اندروید به طور مستقیم این برنامه رو دانلود کرده و نصب کنید.

پس از نصب چه باید کرد :

خوب اکر موفق به نصب این برنامه شده اید به راحتی میتوانید برنامه مذکور را اجرا نمایید و از محتوای آن استفاده کنید. این اپلیکیشن به سه بخش یعنی "خانه" و "جستجو" و "دسته بندی" شده است که در بخش خانه شما فیلم و سریال و حتی بروز ترین انیمیشن هارا خواهید دید و با کلیک بر روی کاور هر یک از موارد مذکور میتوانید فیلم یا انیمیشن انتخاب شده را تماشا کنید البته توجه داشته باشید که سریال های ایرانی به صورت قانونی در این اپلیکیشن به فروش میرسد.

در دومین بخش شما میتوانید هر فیلم و یا سریالی که مد نظر دارید را جستجو کنید و پس از جستجو فیلم یا سریال مورد نظر را انتخاب کنید و به راحتی تماشا کنید.

سومین بخش "دسته بندی" میباشد که تقسیم شده به ژانر ها و سال تولید فیلم و یا سریال ها و دسته بندی فیلم و سریال و یا مستند ها که در این بخش شما به راحتی می توانید با توجه به سلایق خود فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. که پیشنهاد ما در قسمت ژانر ها، دانلود فیلم ترسناک می باشد.

چگونه یک فیلم را تماشا و یا دانلود کنیم :

با توجه به اینکه فیلم های ایرانی در این اپلیکیشن به صورت قانونی به فروش میرسد شما پس از پرداخت از سایت های پشتیبان که سریال و فیلم هارا ارائه کرده اند میتوانید فیلم و یا سریال انتخاب شده خود را دریافت کنید. اما فیلم های رایگان را پس از کلیک بر روی کاور به صورت لینک مستقیم میتوانید در ادامه کاور فیلم مربوطه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که اپلیکیشن پلی استپ در حال بروز رسانی می باشد و سعی دارد هر روز بهتر از دیروز شود و همچنین شما کاربران محترم نیز میتوانید با انتقاد و یا پیشنهاد خود از طریق سایت در قسمت تماس با ما به بهتر شدن مجموعه ی پلی استپ کمک کنید.

در این اپلیکیشن چه فیلم و سریال های هست :

محتوای پلی استپ مطابق قوانین جمهورسی اسلامی ایران میباشد و تمامی سریال های ایرانی و فیلم های ایرانی کاملا بروز در این سایت آپلود می شوند که پیشنهاد ما به شما دانلود سریال قورباغه است. اما با توجه به باز نگری فیلم و سریال های خارجی این موارد کمی با تاخیر در سایت آپلود می شود که تیم پلی استپ سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن فیلم و سریال و یا جتی انیمیشن ها را در دسترس کاربران عزیز خود قرار دهد. همچنین لازم به ذکر است این برنامه تازه و نوپا می باشد و کمک شما عزیزان میتواند به خوبی پیشرفت کند. پس توقع یک برنامه خیلی عالی را نداشته باشید اما به شما قول میدهیم بزودی با کمک شما عزیزان به بهترین اپلیکیشن دانلود فیلم و سریال ایرانی تبدیل شویم.

اگر سوال داشته باشیم در مورد اپلیکیشن از کجا اطلاع دهیم :

اگر مشکلی در اپلیکیشن به وجود آمد یا شما با خرابی لینکی مشاهده کردید میتوانید در بالای اپلیکیشن سمت راست آیکون آدمک را کلیک کنید و در این اپلیکیشن ثبت نام کنید و ایمیل و اسم خود را وارد کنید و در قسمت نظرات فیلم مشکل مربوطه را برای ما ارسال کنید تا بزودی پشتیبان این اپلیکیشن به موضوعات مذکور رسیدگی کنند.

2121

کد خبر 1456612