گل‌محمدی: به باشگاه نامه زیاد زده‌ام اما نامه فسخ قرارداد نگرفته‌ام

تسنیم نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در زمان مدیریت رسول‌پناه نامه‌های زیادی به خاطر مشکلات پرسپولیس به باشگاه زدم اما نامه فسخ قرارداد نگرفته‌ام.

یحیی گل‌محمدی که امروز (سه شنبه) در محل باشگاه حضور یافته بود، در خصوص جذب مدافع برای پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما یک روز دیگر فرصت داریم و اگر بازیکن خوبی پیدا کنیم، جذب خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه با مهدی‌خانی قرارداد امضا خواهد کرد؟ گفت: بله امروز قرارداد او نهایی می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در خصوص جذب مدافع چند گزینه بودند که نمی‌توانیم اسمی از آنها ببریم، یکسری از آنها قرارداد داشتند و بعضی‌ها هم از لحاظ فنی مناسب نبودند ما یک روز دیگر فرصت داریم و انشالله بینیم خدا چه می‌خواهد. 

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که بشار به بازی بعدی پرسپولیس می‌رسد و اینکه گفته می‌شود در اردوی تیم ملی عراق چند بازیکن کرونا گرفته‌اند، تصریح کرد: بشار به بازی بعدی ما می‌رسد اما در مورد مسائل اردوی تیم ملی عراق اطلاعی ندارم و صحبتی با بشار نداشته‌ام. 

وی در خصوص جدایی روستایی و ثبت قرارداد مهدی‌خانی خاطرنشان کرد: بحث جدایی او قرضی است و می‌خواهیم ببینیم آیا می‌توانیم با باشگاه پیکان جابجایی بازیکن داشته باشیم. قرارداد مهدی‌خانی هم قطعی خواهد بود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد مدیریت جدید باشگاه رضایت دارد؟ گفت: خوب است خدا را شکر، در تلاش هستند تا مشکلات باشگاه را حل کنند. مشکلات خیلی زیاد است و باید زمان در اختیار آنها قرار دهیم تا مشکلات یکی یکی برطرف شود. پشت سر هم جلسه می‌گذارند تا مشکلات هرچه زودتر حل شود. ما باید نسبت به این مسائل صبورتر باشیم و حمایت کنیم و امیدوارم که مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

گل‌محمدی در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه در زمان مدیریت رسول‌پناه نامه فسخ قرارداد گرفته است و اینکه پیشنهاد خارجی دارد، عنوان کرد: به خاطر بدعهدی و خلف وعده‌هایی که نسبت به ما داشتند و وعده و وعیدهایی که براساس آنها قرار بود مشکلات برطرف شود که هیچ‌زمانی آن وعده‌ها محقق نشد. من در همان زمان چند نامه به باشگاه زدم و مصاحبه کردم که قطع همکاری کنم، نامه زیاد داده‌ام اما نامه فسخ قرارداد نگرفته‌ام و در هر صورت با تمام مشکلات کار کردیم و قهرمان غرب آسیا هم شدیم. این مشکلات ادامه دارد و باید صبور باشیم تا حل شود. 

وی در پاسخ به این سوال که بین استقلال و پرسپولیس توافقی برای عدم جذب بازیکن صورت گرفته است؟ گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

256 251

کد خبر 1456685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =