۰ نفر
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
راموس در رئال مادرید ماندنی خواهد شد

ورزش سه نوشت: پدر سرخیو راموس مدعی شد احتمال زیادی مبنی بر ماندن فرزندش در رئال مادرید وجود دارد.

 آینده سرخیو راموس در هاله ای از ابهام قرار دارد و هنوز مشخص نیست کاپیتان محبوب رئال مادرید فصل بعد نیز در برنابئو توپ خواهد زد یا خیر. مذاکرات برای تمدید قرارداد سرخیو راموس هنوز به نتیجه نرسیده و اخباری در مورد تمایل تیم هایی چون پاری سن ژرمن و یوونتوس به جذب این بازیکن منتشر شده است.

حالا پدر سرخیو راموس در مورد وضعیت پسرش با رئال مادرید و تمدید قراردادی که در پایان فصل به پایان می رسد صحبت کرده است. او گفت: «ما آرام بوده و البته من خوش‌بین هستم. ما اطمینان داریم که سرخیو در رئال مادرید میماند و همه‌چیز درست خواهد شد.»

سرخیو راموس روز گذشته کنفرانس مطبوعاتی خود را لغو کرد تا تردید در مورد ماندن این بازیکن در برنابئو افزایش یابد. قرارداد راموس در پایان فصل با رئال مادرید به اتمام می‌رسد و سرخیو می‌تواند از اول ژانویه با هر باشگاهی مذاکره کند. این بازیکن همیشه تمایل خود را برای خداحافظی از فوتبال در رئال مادرید نشان داده، اما اختلافات فعلی عمدتا در مورد مدت زمان قرارداد جدید است. رئال مادرید همیشه خواهان تمدید بازیکنان بالای 30 سال فقط برای یک سال بوده، اما راموس می خواهد قراردادش حداقل دو سال دیگر به علاوه یک سال قابل تمدید باشد.

255 251

کد خبر 1456768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =