برگزاری رویداد استارت آپی طراحی اپلیکیشن تلفن همراه

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از برگزاری رویداد استارت آپی در حوزه طراحی اپلیکیشن تلفن همراه در چهار محور سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری در استان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان سید یاسر حسن پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزاری رویدادهای استارت اپی را فرصتی مناسب برای جذب ایده های نو در کسب و کار های امروزی دانسته و گفت رویداد استارتآپی طراحی اپلیکیشن تلفن همراه با این هدف در استان  برگزار می شود . 
وی همچنین هدف از برگزاری این قبیل برنامه ها را یافتن مدل های مختلف کسب و کار، ترویج فرهنگ کارآفرینی با استفاده از آموزش علمی و عملی افراد مشتاق و نیز تولید محتوا به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای کسب درآمد در عصر حاضر عنوان کرد. 
وی  افزود: اطلاع رسانی مناسب در خصوص این رویداد در سطح استان صورت پذیرفته و  به مخاطبین برگزیده ی  این رویداد که شامل علاقه مندان ، دانشجویان و صاحبان ایده هستند، مزایایی همچون  بهره مندی از حمایت های این اداره کل در چارچوب سیاست ها، قوانین وکسب مجوز استقرار در مرکز نوآوری و شکوفایی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی  تعلق می گیرد . 
رویداد استارت آپی طراحی اپلیکیشن موبایل با همکاری این اداره کل و مرکز جهاد دانشگاهی استان ، در چهار محور سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری و مشاغل خانگی به صورت مجازی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

46

کد خبر 1456949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =