محدودیت های جدید در البرز از شنبه اول آذر اعمال می شود

رییس ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: از روز شنبه اول آذرماه ۹۹ محدودیت های مصوب ستاد ملی در البرز نیز اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  استاندار البرز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با قدردانی از همراهی مسئولان، مردم و بویژه اصناف در اجرای محدودیت‌ها، افزود: بیماریابی و تست کرونا افزایش یافته و اجرای طرح کنترل محله محور نیز از موج اول شیوع کرونا صورت گرفته است.

«عزیزاله شهبازی» ادامه داد: تعداد کسانی که جان خود را از دست می‌دهند در کل کشور و به تبع آن البرز، افزایش یافته است.

شهبازی گفت: در مرحله جدید اعمال محدودیت‌ها که از شنبه اول آذر ماه طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رییس جمهور در دستور کار قرار گرفته، تاکید شده که باید بسترهای لازم فراهم شود و اطلاع‌رسانی وسیعی با همراهی تمامی دستگاه‌ها برای اثربخشی بیشتر صورت گیرد.

وی افزود: البرز به جهت همجواری با پایتخت و شاهراه ارتباطی ۱۴ استان کشور، باید در اجرای این محدودیت‌ها با حساسیت ویژه‌ای وارد عمل شود.

استاندار البرز اضافه کرد: کار بزرگی وزارت کشور به ریاست دکتر رحمانی فضلی فرمانده قرارگاه انجام داده و هم افزایی بسیار خوبی نیز با دکتر نمکی وزیر بهداشت در جهت نظارت بر روند اجرای مصوبات دارد.

وی با اشاره به اهمیت حضور نیروی انتظامی، گفت: از روز شنبه محدودیت‌های مصوب ستاد ملی در البرز نیز اجرایی می‌شود.

شهبازی با ابراز امیدواری از اینکه با اعمال محدودیت‌های جدید شاهد کاهش شیوع کرونا باشیم، افزود: همراهی مردم مهمترین شرط موفقیت و اثربخشی محدودیت های جدید مقابله با کرونا است.

46

کد خبر 1456990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =