عزم مدیریت شهری قزوین در حمایت از ستاد کرونا

شهردار قزوین گفت: در چارچوب مصوبات شورا و طبق وظیفه ذاتی در شهرداری قزوین آماده تعامل و همکاری با ستاد مبارزه با کرونا ‌در استان هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در  بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاری با اعلام آمادگی شهرداری در امر مبارزه با بیماری کرونا اظهار کرد: از ابتدای شیوع این بیماری، شهرداری قزوین از جمله دستگاههای پیشتاز در مبارزه با کرونا بود و درحال حاضر نیز آماده تعامل و همکاری در چارچوب مصوبات شورای اسلامی شهرقزوین و اعتبارات هستیم.
او افزود: سلامت و جان شهروندان بسیار ارزشمند است و در این راستا و در حیطه  وظایف ذاتی شهرداری کوتاهی نمیکنیم.
شهردار قزوین تاکید کرد: شهرداری قزوین جزو اولین ارگانهایی بود که درامر مبارزه با کرونا به صورت نقدی و غیرنقدی کمک هایی را برای این موضوع اختصاص داد.
طاهرخانی همچنین از اختصاص اعتبار برای خرید مایحتاج بهداشتی پرسنل از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده خبر داد و گفت: مبالغی جهت تهیه وسایل بهداشتی به پرسنل تخصیص یافته است تا موارد بهداشتی دراین ارگان  مهم  و خدمات رسان به نحو شایسته ای رعایت شود.
شهردار قزوین با بیان اینکه در امور مربوط به دستفروشان در روز بازارها و تفکیک زباله از مبدا و سایر موضوعات، هوشمندانه پیش می رویم افزود: در شهرداری قزوین نیمی از پرسنل به صورت صبح کار و نیمی دیگر در شیفت ظهر به کار گرفته می شوند تا فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی به خوبی رعایت شود.

48 

کد خبر 1457070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =