تشکیل کمیته «ناظرین ویژه» در بازارهای کرج

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از تشکیل کمیته ناظرین ویژه در بازارها خبر داد و گفت: این مهم با هدف نظارت بر قیمت‌ها انجام شده است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز :  «احمد خیری» با اشاره به فعالیت ۱۰ بازار فعال و موثر در شهر کرج، اظهار کرد: ماموریت این بازارها عرضه جنس با کیفیت با قیمت مناسب است.

وی با تاکید بر اینکه شرایط اقتصادی و اجتماعی ایجاب می‌کند نظارت بر بازارها را با حساسیت بیشتری پیگیری کنیم، گفت: شهروندان می‌توانند از طریق سامانه ۱۳۷ نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به نظارت بر قیمت‌ها با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول، گفت: کمیته ناظرین ویژه تشکیل شده که بر قیمت بازارها نظارت بیشتری شود.

راه اندازی ۱۰ بازار محلی در کرج
 

خیری همچنین با اشاره به تاکید شورای شهر در خصوص راه اندازی ۱۰ بازار محلی  گفت: این بازارها در مناطق پر تردد و حاشیه‌ای شهر ایجاد می‌شوند تا عدالت در ارائه خدمات شهری محقق شود.

به گفته وی بازارهای مورد تاکید شورای شهر به صورت دائم و ثابت راه اندازی خواهد شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با تاکید بر اینکه مذاکرات اولیه برای تحقق این مهم انجام شده است، گفت: با احداث این ۱۰ بازار دو هزار و ۵۰۰ متر به فضای خدمات رسانی این سازمان اضافه خواهد شد.

خیری در بخش دیگری از سخنانش به مسئله بساط گری و مشاغل سیار اشاره کرد و با توجه به اعلام محدودیت های کرونایی از شهروندان خواست از تردد غیر ضروری بپرهیزند.

 وی گفت: برپایی سه شنبه بازار در منطقه پنج باعث نگرانی است، ماموران ما در این بازار حضور دارند و تذکرات لازم را ارائه می کنند ولی از شهروندان می‌خواهیم خرید خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام دهند.

وجود ترازی شاخص در بازارهای کرج


رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج در پاسخ به این سوال که آیا قیمت گذاری در همه بازارها یکسان است؟ گفت: درجه بندی و قیمت گذاری در همه بازارها ثابت است و این مهم در کمیته ای تخصصی با حضور دستگاه‌های مختلف انجام می شود.

خیری با تاکید بر اینکه از سوی سازمان قیمت در همه ترازوها به صورت یکپارچه ثبت شده است، گفت: در همه بازارها امکان خرید به صورت دستچین وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه در همه بازارها یک ترازی شاخص وجود دارد، گفت: شهروندان می توانند خریدهای خود را بسنجند و اگر با کم فروشی مواجه شدند مراتب را به اطلاع مدیران بازارها برسانند.

48

کد خبر 1457114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =