دوست سابق ایوانکا ترامپ: او باکتری طاعون است

ایسنا نوشت: یک روزنامه‌نگار به نام لیساندرا اورستروم با انتشار مقاله تندی درباره دوست سابقش ایوانکا ترامپ در مجله "ونتی فر" او را به بسیاری اخلاق‌های بد متهم کرده و او را به "باکتری طاعون" تشبیه کرد.

به گزارش ارم نیوز، اورستروم ۳۸ ساله، دوست بسیار نزدیک ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا بوده و آن دو در یک مدرسه خصوصی در محله ثروتمندنشین "آپر ایست ساید" در نیویورک تحصیل می‌کردند، روابط آنها برای سال‌ها بسیار خوب بود تا حدی که ایوانکا او را به عنوان ساق‌دوش خود در روز ازدواجش با جارد کوشنر انتخاب کرد.

اما ارتباط آنها از فردای روز ازدواج قطع شد، اورستروم در این رابطه گفت: می‌خواستم با ایوانکا درباره کار جدیدم صحبت کنم و نظر او را بدانم اما او به من گفت که کار دارد.

این روزنامه‌نگار در ادامه مقاله خود نوشت: در لبنان کار می‌کردم و حامی مساله فلسطین بودم به همین دلیل هم یک گردنبند داشتم که نامم به عربی روی آن نوشته شده بود اما آن موجب نارضایتی ایوانکا شده بود. او گاهی به من می‌گفت که از این گردنبند متنفرم. یک شب هم موقع صرف شام به آن نگاه کرد و گفت، چه طوری می‌توانی از چنین چیزی استفاده کنی؟ این گردنبند فریاد می‌زند: "تروریست".

اورستروم افزود: نفرت ایوانکا از گردنبند مدت کمی پس از آغاز ملاقات‌هایش با جارد کوشنر آغاز شدند.

دوست سابق ایوانکا ترامپ درباره ایوانکای جوان گفت: او دختری لطیف و بسیار جلوتر از سن خود بود به طوری که موجب شگفتی بزرگسالان می‌شد، او در ظاهر دختری آرام و به دور از بی‌ادبی پدر بود اما در واقع کاملا مانند او شیفته پول بود.

او در ادامه ماجراهایی از کارهای زشت ایوانکا را نقل کرد از جمله اینکه همکلاسی‌های خود را به کارهای زشت وامی‌داشته و زمانی که معلم‌ها او را توبیخ می‌کردند، هیچ چیزی را گردن نمی‌گرفته است. اورستروم افزود: او می دانست چگونه با معلم‌ها رفتار کند، او یک طاعون واقعی بود.

او در ادامه نوشت: دختر ترامپ همه چیز را بر اساس ظاهر قضاوت می‌کرد، به عنوان مثال می‌گفت: "معلم‌ها از کی می‌توانند بی ام دبلیو بخرند؟" و یا درباره یک فیلم گفت: "چرا یک پلیس در چنین خانه بزرگی زندگی می‌کند؟ این غیرممکن است".

همچنین این روزنامه‌نگار در مقاله خود به برخی دیدارهای خود با ترامپ تاجر پرداخت که یک روز از او پرسیده بود آیا ایوانکا زیباترین دختر کلاس است یا نه و زمانی که او پاسخ داده بود، زیباترین نیست اما جزء پنج نفر اول است، تعجب کرده بود.

23311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1457393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =