رفع محرومیت مهرگان اولویت شهرداری محمدیه

رئیس شورای اسلامی شهرمحمدیه گفت: اولویت شورا و شهرداری محمدیه فراهم کردن شرایط خدمت صادقانه و ارزنده برای شهروندان است که ایجاد بانک مسکن هم در مهرگان یکی از همین موضوعات مهم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ شمس‌اله غلامی، رئیس شورای اسلامی شهرمحمدیه در جلسه بررسی مشکلات و نبود بانک در ناحیه شهری مهرگان که باحضور سرپرست بانک مسکن استان قزوین، رئیس بانک مسکن محمدیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه در صحن شورای اسلامی این شهر برگزار شد؛ با تاکید براینکه استقرار بانک ها در مهرگان یکی از مطالبات به حق و قانونی مردم است گفت: جمعیت ۱۵۰هزار نفری شهر محمدیه وناحیه شهری مهرگان با توجه به سرانه جمعیتی می طلبد که مسئولان در خصوص فراهم کردن و افزایش زیرساخت ها و امکانات خدماتی  به محمدیه  و مهرگان توجه و نگاه ویژه ای داشته باشند.
غلامی افزود: شهرداری محمدیه با همکاری شورا شرایط احداث بانک مسکن در ناحیه شهری مهرگان را فراهم کرده است.
او ضمن انتقاد از عدم استقرار بعضی از ادارات در محمدیه بخصوص در ناحیه شهری مهرگان یاد آور شد: با توجه به افزایش جمعیت روز افزون در مهرگان و همچنین اضافه شدن ۱۲۰۰واحد مسکن طرح ملی در مهرگان امکانات جوابگوی مردم عزیز نیست که می طلبد ادارات خدمات رسان برای تحقق مطالبات و خواسته های قانونی و به حق مردم  گام بردارند.
 غلامی در ادامه با اشاره به اینکه بانک مسکن نام خوشی از خود در محمدیه بجا گذاشته است تصریح کرد: افزایش خدمات و تسهیلات توسط بانک مسکن در محمدیه و مهرگان و همچنین ایجاد شعبه بانک مسکن در ناحیه شهری مهرگان رضایتمندی مردم  را در پی دارد.
یحیی رحیم لو، شهردار محمدیه در ادامه این جلسه ضمن اعلام آمادگی شهرداری در خصوص ایجاد شرایط  و فضای مناسب در ایجاد بانک مسکن در ناحیه شهری مهرگان خاطر نشان کرد: اولویت شورا و شهرداری محمدیه فراهم کردن شرایط خدمت صادقانه و ارزنده برای شهروندان است که ایجاد بانک مسکن هم در مهرگان یکی از همین موضوعات مهم است که قطعا همکاری و مساعدت در تسهیل ایجاد وساخت شعبه بانک مسکن در مهرگان را داریم.
شهردارمحمدیه همچنین به فراهم شدن دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه و وام های ساخت وساز و تعمیرات اشاره و خاطر نشان کرد: همانطور که بانک مسکن خدمات ماندگار برای مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند شرایطی فراهم شود که مردم بتوانند راحت تر از تسهیلات بانک مسکن بهره مند شوند.
رحیم لو همچنین به مشکلات  بهداشتی و سلامتی دریافت و پرداخت وجه نقد از سوی رانندگان تاکسی ها پرداخت و گفت: بیش از۲۰۰راننده تاکسی در ناوگان حمل ونقل همگانی شهرداری مشغول خدمات رسانی هستند که امیدواریم با دریافت دستگاه کارت خوان مشکلاتشان حل شود.
در پایان مقرر شد با فراهم شدن شرایط، کلنگ زنی عملیات عمرانی ساخت بانک مسکن در ناحیه شهری مهرگان در دهه مبارک فجر صورت گیرد.

48

کد خبر 1457433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =