مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده پایگاه دریابانی جزیره دیدار کرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده پایگاه دریابانی قشم با وی بر ادامه تعاملات سازنده و حمایت های ذاتی این سازمان از نیروهای خدوم و جان برکف دریابانی به عنوان پاسداران و حافظان منافع ملی در آب های خلیج فارس به ویژه در محدوده جزیره قشم تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، حمیدرضا مومنی در دیدار با سرهنگ مهدی مرادپور و جمعی از پرسنل پایگاه دریابانی قشم، اظهار کرد: اقدامات تحسین برانگیزی توسط نیروهای دریابانی جهت حفاظت و حراست از مرزهای آبی جزیره قشم انجام گرفته است.
وی با اشاره به امنیت خوب ایجاد شده در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در جزیره قشم یادآور شد: کمک به تامین آسایش و امنیت و فعالیت گسترده جهت حفاظت از منافع همه مردم ایران به ویژه ساکنان جزیره قشم، موضوع بسیار مهمی است که نیروها و پرسنل پایگاه دریابانی جزیره قشم در این زمینه عملکرد قابل قبولی داشته است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: تقویت امکانات پایگاه دریابانی جزیره قشم برای حفاظت از منافع ملی کشورمان در آب های خلیج فارس یک امر مهم است و سازمان منطقه آزاد قشم وظیفه خود می داند که به مسائل و نیازهای اساسی دریابانی قشم رسیدگی کند.
مومنی در پایان خاطرنشان کرد: تقویت توانایی ها و افزایش اقتدار نیروهای دریابانی قشم به ویژه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تعامل و همکاری جهت برقراری امنیت در جزیره در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد.
براساس این گزارش، سرهنگ مهدی مرادپور فرمانده پایگاه دریابانی قشم نیز در این جلسه گفت: نیروهای دریابانی قشم با تلاش های شبانه روزی خود و حمایت های سازمان منطقه آزاد در این شهرستان توانستند افتخارات بزرگی در عرصه حفاظت از جان و مال مردم ایران و به خصوص در جزیره کسب کنند.
وی ادامه داد: مبارزه با قاچاق کالا در آب های جزیره قشم یک وظیفه ملی برای تمامی پرسنل و نیروهای دریابانی قشم است و با تداوم  این مبارزه است که می توانیم شاهد افزایش امنیت اقتصادی و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان منطقه باشیم.
فرمانده پایگاه دریابانی قشم در پایان تصریح کرد: حفظ امنیت دریا و مرز دریایی جمهوری اسلامی ایران از حساسیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل کمک‌های سازمان منطقه آزاد قشم نقطه امید و قوت نیروهای پایگاه دریابانی این جزیره به شمار می رود.

48

کد خبر 1457606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =