موفقیت جوانان سپک‌ تاکرای ایران در رقابت‌های جهانی/عکس

روابط عمومی سپک‌ تاکرا نوشت: ورزشکاران سپک تاکرا ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان صعود کردند.

 نخستین دوره رویداد جهانی United Through Sport (اتحاد از طریق ورزش) در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر نوجوان و جوان  فدراسیون‌های بین المللی مورد تایید IOC و اسپورت اکورد از تاریخ ١٠آبان با حضور بی شمار ورزشکاران مطرح و ملی پوش بین سنین ١٠ الی ١٨ سال از رشته های مختلف ورزشی آغاز شده و تا ١٠ دی ماه ادامه خواهد داشت. 
در همین راستا و با هماهنگی فدراسیون جهانی سپک تاکرا ،انجمن این رشته در ایران با تلاش های انجام شده توسط سهراب آزاد ریاست، علی فولادی راد دبیر  و یلدا قاسمی نایب رئیس بانوان تعداد ٧ ورزشکار دختر و پسر منتخب را به ستاد برگزاری این جشنواره معرفی و در بخش MAX FIT ثبت نام کرد.
در پایان دور مقدماتی و پس از بازبینی فیلم های ارسالی توسط داوران کمیته بین المللی المپیک، موژان عابد لاتی از جزیره کیش در رده سنی ١٠ الی ١۵ سال ،اهورا نصرتی از استان کرمانشاه  و امیر محمد شبستری فام از استان آ. شرقی هر دو در رده سنی ١۶ الی ١٨ سال توانستند با پشت سر گذاشتن رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند. 
در این مرحله این سه ملی پوش سپک تاکرا زیر ١٨ سال ایران باید با ٢۶۵ ورزشکار از سرتاسر جهان رقابت کنند تا بتوانند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.
لازم به ذکر است در بخش MAX FIT ۷۰۰ ورزشکار از سرتاسر جهان در دور مقدماتی با هم رقابت کردند.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1457641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =