حق ما پایمال شد ولی کمیته داوران جلوی تکرار اشتباهات را بگیرد

بعد از برگزاری بازی تیم آلومینیوم اراک مقابل سپاهان اصفهان از هفته دوم لیگ برتر کشور که با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان اصفهان برگزار شد باشگاه آلومینیوم اراک در بیانیه ای نسبت به گل به ثمر رسیده در این دیدار و اشتباهات فاحش داوری در این دیدار به عملکرد داوری این دیدار به صورت رسمی اعتراض نمود .

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی ، متن بیانیه به شرح زیر است :
باشگاه آلومینیوم اراک همواره احترام به همه ارکان فوتبال از جمله داوران زحمت کش را وظیفه خود دانسته و همیشه بر حفظ حرمت ها و ضوابط تاکید ویژه ای دارد اما، گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می خورد که چاره ای جز دادخواهی برای حقوق تضییع شده این تیم مردمی باقی نمی گذارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک در بازی با سپاهان، از عملکرد داوران و اشتباهات غیرعمد آنها متضرر شده و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.
در دیدار با سپاهان تیم فوتبال آلومینیوم از عملکرد داور ضربه جدی خورده است و نادیده گرفته شدن آفساید بازیکن سپاهان و در ادامه خطای واضح بازیکن این تیم پیش از به ثمر رسیدن گل که به تایید کارشناسان نیز رسیده است، در نتیجه نهایی این دیدار تاثیر مستقیم داشته و این باشگاه نیز دفاع از حق پایمال شده را حق خود می داند. 
در این بازی کمک داور دوم هم تاثیر بسزایی در نتیجه داشت و در نیمه اول خطای شدید بازیکن سپاهان در مقابل دیدگان کمک داور اتفاق افتاد که کارتی به این بازیکن داده نشد. بر روی به ثمر رسیدن گل سپاهان هم کمک داور در عدم اعلام آفساید و در ادامه عدم اعلام خطای شدید بازیکن حریف اشتباه کرد تا گل سه امتیازی وارد دروازه آلومینیوم شود.
در همین راستا سرمربی محترم تیم فوتبال آلومینیوم اراک نیز پس از دیدار روز پنج شنبه تیمش برابر سپاهان، به دلیل وضوح آفساید و در ادامه خطای بازیکن حریف در نشست خبری پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد.
باشگاه آلومینیوم اراک از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران و خطاهای صورت گرفته از تکرار این اشتباهات جلوگیری کند و تا در ادامه مسابقات لیگ حقوق تیم ها ضایع نشود.

46

کد خبر 1457813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =