درخشش روابط عمومی نیروگاه شهیدرجایی در دومین جشنواره ارزیابی وزارت نیرو

در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور، نیروگاه شهیدرجایی موفق به دریافت ۲لوح تقدیر از این جشنواره شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو به دلیل عملکرد مطلوب روابط عمومی این شرکت در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، ۲لوح تقدیر به مدیر روابط عمومی نیروگاه اهدا کرد.
در لوح های اهدایی صدیقه ببران، مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، خطاب به موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی آمده است: دومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، پژواک خدمات ارزنده صنعتی است که در سال های اخیر، نور امید را به جان های ملت سرافراز میهنمان تابانده است؛ فرصتی که تلاش های ما را در معرض قضاوت برجسته ترین استادان این حوزه قرارداده و معیارهای سازنده و روشن برای انعکاس مطلوب دستاوردهای صنعت آب و برق را ترسیم کرده است.
در بخش دیگری از متن لوح تقدیر آمده است: جشنواره دوم، همچنین مجالی فراهم کرده است که در آخرین سال دولت تدبیر و امید، بازگوکننده تلاش های مجدانه همکارانمان در صنعت و نوید بخش آینده ای روشن تر برای میهن اسلامی عزیزمان باشیم.
در ادامه متن لوح تقدیر آمده است: تلاش مجدانه و موثر شما و کسب مقام اول در رشته «مدیریت و برنامه ریزی» و کسب مقام دوم در رشته «آموزش همکاران روابط عمومی و اصحاب رسانه» را در این جشنواره ارج می نهم و امیدوارم در ادامه این مسیر، شاهد ارتقای روزافزون عملکرد روابط عمومی های وزارت نیرو در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی باشیم.
در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق که روز چهارشنبه ۲۸آبان ۱۳۹۹ به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور وزیر نیرو، مدیران عامل شرکت های مادر تخصصی و روابط عمومی های برتر برگزار شد، برگزیدگان محورهای چهارده گانه این ارزیابی، معرفی شده و لوح های تقدیر و جوایز خود را دریافت کردند.
در این دوره، ۱۳۲اثر از شرکت های صنعت آب و برق کشور از سوی داوران جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت، ۴۹شرکت تقدیر شدند.

46

کد خبر 1457946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =