"دبل شدن" حسینی؛آماده‌باش به مظاهری

رشید مظاهری حالا نزدیک تر از همیشه به دروازه استقلال قرار دارد.

سپهر ستاری: سیدحسین حسینی در بازی با فولاد در شرایطی درون دروازه استقلال قرار گرفت که با حل شدن مشکل ثبت قرارداد رشید مظاهری، این دروازه بان بالاخره در لیست آبی ها قرار گرفت و عده ای فکر می کردند که فکری از دروازه بان جدید خود استفاده کند. با این حال بسته ماندن دروازه استقلال در دیدار هفته اول مقابل مس رفسنجان و کلین شیت حسینی، او را برای دومین هفته پیاپی درون دروازه استقلال نگه داشت اما حالا ممکن است که این روند با تغییر مواجه شود.

حسینی در این بازی در بیست دقیقه پایانی و در شرایطی که استقلال با یک گل از حریفش پیش بود، دو بار دروازه خود را باز شده دید. یک بار با ضربه سر فرشاد احمدزاده از فاصله ای نزدیک به دروازه اش و بار دیگر با پنالتی لوسیانو پریرا در آخرین دقیقه مسابقه. گل هایی که حسینی شاید چندان هم روی دریافت آن ها مقصر اصلی نبود اما بعید نیست که فکری در مسابقه بعدی برای شوک دادن به گلر شماره یک خود و ایجاد تغییرات در ترکیب تیم بازنده، فرصت بازی را به رشید مظاهری بدهد تا این دروازه بان ملی پوش هم شانس خود را درون دروازه استقلال آزمایش کند.

254 251

کد خبر 1458037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • هاشم DE ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
    0 0
    بجای سید مهدی رحمتی باید حسینی و باقری را از استقلال کنار میگذاشتند.و اکنون مظاهری یکی از بهترینها است که از او بازی نگرفتن جای سئوال دارد.