سالن ورزشی شهدای علی‌آباد جیرفت افتتاح شد

همزمان با هفته بسیج و با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان سالن ورزشی شهدای علی‌آباد شهرستان جیرفت افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان :  آیین افتتاح و بهره‌برداری از سالن ورزشی شهدای علی‌آباد شهرستان جیرفت امروز ظهر و در سومین روز از هفته بسیج با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.

سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این آیین اظهار داشت: امیدوارم این مرکز محلی برای ورزش جوانان این منطقه و آرامشی برای آنها باشد و فضای ورزشی خوبی برای این مردم فراهم شود.

وی با بیان اینکه هرچه به مردم خدمت کنیم کم است، تصریح کرد: ما در سرانه ورزشی مشکل داریم باید با ساخت فضای ورزشی مناسب این کمبود را جبران کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه تمامی مشکلات این سالن در تجهیزات لازم برطرف می‌شود، گفت: هرچه برای جنوب کرمان بتوانیم کمک می‌کنیم و تمام توان خود را برای آن گذاشته‌ایم. همچنین سه پایگاه نیمه کاره علی‌آباد نیز توسط سپاه ساخته می‌شوند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در سفر به جنوب استان کرمان از طرح‌های اقتصاد مقاومتی بانوان بسیجی علی‌آباد جیرفت نیز بازدید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

وی در این بازدید با اشاره به اینکه گره مهم این کار بحث بازاریابی است که هماهنگی لازم جهت فروش محصولات دست ساز شده و شبکه توزیع فعال می‌شود گفت: اگر جنسی اینجا تولید شود اما فروش نداشته باشیم فایده‌ای ندارد و باید اول بازاریابی شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان هدف اقتصاد مقاومتی را رنگین کردن سفره‌های مردم دانست و عنوان کرد: اگر اقتصاد مقاومتی بازارش درست نشود پس اقتصاد مقاومتی نیست.

وی با توجه به درخواست زمین از طرف متولی برنامه‌های اقتصاد مقاومتی گفت: اگر زمین کارگاه‌های اقتصادی تامین شود ساخت مجموعه بر عهده سپاه است و این کار را انجام می‌دهیم.

48

کد خبر 1458492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =