آن ساختمان شیک چه دارد که شیرازی دو دستی به آن چسبیده‌ است؟

هنوز مشخص نیست که انتخابات هیات فوتبال استان تهران چه زمانی برگزار می‌شود.

شیرازی که مدت هاست دوره ریاست‌اش بر هیات فوتبال به پایان رسیده و حالا به صورت غیر قانونی روی صندلی این هیات تکیه زده است این روزها از تلاش زیادی می کند تا در سمتی که در اختیارش بوده باقی بماند.
اما آن طور که از شواهد پیداست اعضای مجمع دیگر اعتقادی به ماندن او ندارند و می خواهند برای دور جدید انتخابات به گزینه دیگری رای بدهند.
با این حال مشخص است که خیلی ها که رفتن شیرازی برای شان ممکن است خوشایند نباشد نگران این چالش جدایی باشند.به همین دلیل هم هست که در فضای مجازی دارند تلاش می کنند تا با مخرب جلوه دادن فضای پیش رو از شیرازی یک قدیس بسازند و او را منجی هیات فوتبال تهران نشان بدهند.
یکی از صفحات در اینستاگرام تصویری از تعدادی کاندیدا که به سراغ مدیرکل استان تهران رفته اند را منتشر کرده و با تعجب از این دیدار نوشته است که آنها در حال ائتلاف برای کنار زدن شیرازی هستند!
اول اینکه این کاندیدا به دیدار پریچهره رفته اند تا با نگرانی هایی که دارند از مدیر کل بخواهند که هر چه سریعتر انتخابات را برگزار کنند و دوم اینکه ائتلاف کاندیدا چه اشکالی دارد؟
شما از کدام خانه حرف می زنید که تیتر زده اید"تنها در خانه؟"آیا شیرازی این خانه را با هزینه خودش ساخته است؟ قبول که شاید همه چیز این خانه شیک باشد اما شما که دلواپس و نگران هستید از این برای مان بگویید که این خانه چه چیزی دارد که شیرازی دو دستی به آن چسبیده است؟
هر آمدنی یک رفتنی دارد و قرار نیست مدیرانی که می آیند تا آخر عمر در سمتی که دارند باقی بمانند.این خانه شیک متعلق به فرد نیست و مطمئن باشید نفرات بعدی که بیایند در این خانه تنها نخواهند بود. 

251 251
 

کد خبر 1458500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =