۵ نفر
۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
اتفاقی تاریخی برای منچستریونایتد

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سران باشگاه منچستریونایتد امیدوار هستند در پایان فصل جاری، اولین مدیر ورزشی تاریخ این باشگاه را منصوب کنند.

مدیران باشگاه منچستریونایتد به دنبال اصلاح ساختار این باشگاه بوده و در این راستا به دنبال استخدام یک مدیر ورزشی هستند تا کنترل نقل‌وانتقالات و مذاکرات خارجی را به او بسپارند و در کنارش بتواند ارتباط خوبی بین سرمربی و مدیران باشگاه برقرار کنند.

نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد؛ مارسل برندز، مدیر ورزشی تیم فوتبال اورتون به عنوان محتمل‌ترین کاندیدا برای تبدیل شدن به اولین مدیر ورزشی تیم فوتبال منچستریونایتد ظاهر شده است. باشگاه منچستریونایتد در تاریخ ۱۴۲ ساله‌اش هرگز مدیر ورزشی نداشته است.

هافبک پیشین فاینفورد، از سال ۱۹۹۸ پس از پایان دادن به دوران فوتبالش به این حرفه روی آورده و تاکنون سابقه فعالیت در پست مدیر ورزشی باشگاه‌هایی همچون AZ آلکمار، پی‌اس‌وی آیندهوون و اورتون را داشته است.  

قرارداد کنونی این مدیر ورزشی هلندی با باشگاه اورتون در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و در صورت دریافت پیشنهاد رسمی از جانب باشگاه منچستریونایتد، سخت است که به آن پاسخ منفی بدهد.

چندی پیش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس گزارش داده بود؛ اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد ملاقاتی با ریو فردیناند داشته و با او مذاکراتی در خصوص احتمال انتصاب وی به عنوان مدیر ورزشی تیم فوتبال منچستریونایتد داشته است.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1458769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =