فروش بلیط مسافربری به افراد مشکوک به کرونا ممنوع شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: از امروز فروش بلیط سفر با ناوگان حوزه حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان به افراد مشکوک به کرونا جلوگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ جواد حق لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: تمام شرکت‌های مسافربری استان اعم از ناوگان سواری کرایه، مینی‌بوس و اتوبوس  ملزم به رعایت این مصوبه هستند. 
حق لطفی ادامه داد: نظارت بر فعالیت و عملکرد پایانه مسافربری در اجرای این دستورالعمل بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و کارشناسان این اداره کل از فردا نظارت دقیق خود را بر اجرای دستورالعمل  آغاز می کنند. 
او با بیان اینکه پایانه‌های مسافربری جاده‌ای محل تجمع مسافران بوده و برای حفظ سلامت افراد اعزام وسیله نقلیه باید با ضریب ایمنی بالا باشد گفت: البته از همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا ضدعفونی این مراکز  به صورت مستمر انجام می‌شود و همچنان نیز ادامه دارد. 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین به مسافران توصیه کرد دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و مسافرانی هم که بیمار هستند برای حفظ جان همنوعان خود با رعایت دقیق موارد بهداشتی، به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند.

46

کد خبر 1458784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =