معمای جنایی کشف جسد یک زن در شیراز/ بدلیل نبود مدرک هنوز جسد ناشناس است

ایران نوشت:روز شنبه اول آذرماه جاری، فیلمی درباره پیدا شدن جسد یک زن در کنار جاده کهمره سرخی شهر شیراز در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم گفته شد، دست‌های زن جوان قطع یا بریده شده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در خصوص این پرونده گفت: جسد این زن روز شنبه در کنار جاده و نزدیکی روستای کهمره سرخی شهر شیراز پیدا شد که تجسس‌های پلیسی برای بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ حمید افرامن افزود: جسد این زن حدود ۳۰ تا ۳۵ ساله روز شنبه یکم آذر ماه امسال در حالی که میان یک پتو پیچیده شده بود پیدا شد که بررسی‌های ابتدایی نشان می‌داد آثار ضربه روی صورت وجود دارد و با توجه به این که ۲۴ ساعت از مرگ این زن می‌گذشت، حیوانات بخشی از بافت‌های نرم صورت را خورده بودند.

وی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه جرم نشان داد که جسد به این محل منتقل شده و با توجه به از بین رفتن بافت‌های صورت توسط حیوانات و نبود مدارک شناسایی همراه این زن هنوز جسد ناشناس است. مقام قضایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس گفت: جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است و تحقیقات برای شناسایی هویت زن جوان و عاملان این جنایت معمایی در دستور کار ماموران پلیس استان فارس قرار گرفته است.

وی در خصوص بریده شدن دستان زن جوان گفت: بریده شدن دست‌ها صحت ندارد و هیچ آثاری مبنی بر ضربات چاقو روی بدن این زن دیده نشده و جسد به پزشکی قانونی منتقل شده است.

افرامن گفت: جزئیات این ماجرا با مشخص شدن ابعاد دیگر در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

17302

کد خبر 1458978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =