۲ دستور مهم رهبر انقلاب به وزارتخانه های نفت و صمت

رئیس جمهور گفت: رهبری دو دستور ویژه به وزیر صمت و وزیر نفت برای جهش تولید دادند که قرار شد این وزرا برنامه‌های خود را به زودی ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: هیچ راهی برای مقابله با کرونا به‌جز رعایت کردن و فاصله گرفتن نداریم، شاید در آینده به دارو و واکسن هم برسیم. در ستاد کرونا ۱۴ تصمیم عملیاتی گرفتیم به‌زودی که اجرا می‌شود، می‌دانیم که اقدامات دولت نمی‌تواند تمام سختی‌ها را جبران کند اما تلاش می‌کنیم.

>>>> بیشتر بخوانید؛

>>>> توصیه‌های روحانی به دولت جو بایدن /خدا را شکر شر ترامپ کم شد

وی در ادامه با اشاره به جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر انقلاب، خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در جلسه دیروز در مسئله کسر بودجه، جهش تولید، مسائل مربوط به نظام بانکی و حمایت از قشر کم درآمد جامعه  دستورات مهمی دادند که به‌زودی اجرایی خواهد شد.

روحانی افزود: رهبری دو دستور ویژه به وزیر صمت و وزیر نفت برای جهش تولید دادند که قرار شد این وزرا برنامه‌های خود را به زودی ارائه دهند. تراکم در حمل‌ونقل در برخی ساعات نقطه ضعف ماست، دستور داده شد به همه وزرا که از شنبه هفته آینده یک‌سوم کارمندان اگر حضور آنها ضرورت ندارد، هرچه می‌‍شود کمتر شود.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1459459

برچسب‌ها