صدور موافقت اصولی ۱۰۷ مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در آذربایجان‌غربی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی از صدور ۱۰۷ مورد موافقت اصولی جهت ساخت مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی در استان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری گفت: استان آذربایجان‌غربی  نیز به لحاظ طولانی بودن راههای مواصلاتی نیازمند احداث مجتمع خدماتی و رفاهی متعدد است که از این رو تاکنون ۱۰۷ مورد موافقت اصولی جهت ساخت مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی در استان صادر شده است.
وی افزود: تاکنون در استان تعداد موافقت اصولی مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی در حال بهره برداری ۲۲ مورد ، در حال احداث ۲۹ مورد و در حال استعلام ۵۶ مورد بوده است که امید می رود با سرمایه گذاری و حمایت بخش خصوصی روند احداث و تکمیل مجتمع های خدماتی و رفاهی شتاب بیشتری یابد.

 این مقام مسئول ضمن اشاره به قوانین احداث مجتمع خدماتی و رفاهی اذعان داشت : حداقل فاصله بین مجتمع خدماتی و رفاهی و یا تیرپارک از منتهی الیه خروجی زمین مجتمع قبلی تا ابتدای زمین پیشنهادی برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی و یا تیر پارک در آزاد راه ها ۲۰ کیلومتر در همان سمت ، بزرگراه ۳۰ کیلومتر در همان سمت و راههای اصلی و فرعی ۴۰ کیلومتر در همان سمت و ۱۰ کیلومتر در سمت مقابل است.

48

کد خبر 1459526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =