شما نظر دادید/ با وجود تعطیلی‌ها، شهرها از قبل شلوغ‌ترند

کاربران خبرآنلاین نظرات خود را درباره نحوه اجرای تعطیلی‌ها گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چند روز از شروع تعطیلی‌های شهرهای مختلف کشور گذشته است و هنوز حرف‌وحدیث‌های زیادی نسبت به نحوه اجرای آن وجود دارد.

در همین رابطه روز گذته نظرسنجی در خبرآنلاین برگزار شد و از کاربران خواسته شد تا نظرات خود را درباره نحوه اجرای محدودیت‌ها عنوان کند و تجربیاتشان را نسبت به این تعطیلی‌ها بیان کنند.

تقریبا همه کاربران نظر مشابهی داشتند و می‌گفتند تعطیلی‌ها به شکل سفت‌وسخت برگزار نشدند، همه کاربران تقریبا یک نظر داشتند؛ «امروز از روزهای عادی شلوغ‌تر بود.»

این طرح شکست خورده است

یکی از کاربران در این رابطه نوشته است: «قرنطینه کامل فقط می تواند موثر باشد اما در این طرح موارد استثناء بسیار زیاد است در واقع نمایش قرنطینه است پس رفت و آمد و ازدحام مردم متوقف نمی شود اما با جریمه درآمد کسب می شود.»

کاربری دیگر در این رابطه نوشته است : «اتوبوس‌ها شلوغ، کارمندها بالای ۶۰درصد سر کار شرکت‌های خصوصی ۱۰۰درصد فعال مزیت فقط بسته بودن پاساژها این طرح شکست خورده است.»

یکی از کاربران خبرآنلاین در شیراز هم نوشته است: «افتضاح، خیابون‌های شیراز بدتر از قبل شد، خیابان‌ها پر از مسافر هستند.»

مخاطبی از اصفهان هم نوشته است: «اصفهان همه اصناف باز بودند، اصلان ظارتی هم نداشتن حتی شیرینی فروشی‌ها هم باز بودند، چه نظارت و چه محدودیتی؟»

فرد دیگری هم چنین نظری داشت: «عملا تعطیل نیست و تقریبا همه سرکار هستند. دولت فقط دنبال بازی رسانه ای است و تعطیلی فقط در رسانه هاست . برنامه شان این است که ۳ هفته دیگر خواهند گفت تعطیل کردیم و نتیجه نگرفتیم و دیگر تعطیل نخواهیم کرد. اگر دولت می خواهد کاری کند باید قرنطینه کامل کند که البته نشان داد که دولت قصدی برای کمک به ملت ندارد.»

تعطیلی مغازه‌ها

البته برخی کاربران هم گفتند که صرفا تعطیلی برخی از مغازه‌ها را مشاهده کردند. یکی از مخاطبین نوشته است: «مکان‌هایی مثل مغازه و پاساژ و بازار و... که خیلی توی چشم هستنذ رو تعطیل کردند و این واقعا قرنطینه نیست. در ساختمان ما که اداری هست تمام ۲۰ تا شرکتی که اینجا هسدتن کاملا باز و فول ظرفیت دارن کار میکنند. اما یک دفتر اسناد رسمی داریم اینجا که کلا ۴ تا کارمند داره اونا شیفتی شدن. تا بخش خصوصی و ادارات و... تعیین تکلیف نشه ازدحام کاهش پیدا نمیکند. روال اسفند و فروردین بهترین حالت بود. تعطیلی مطلق.»

مخاطب دیگری نوشته بود: «طرح غیر کارشناسی شده است واقعا تاوان مدیریت ضعیف باید اصناف چند صنف خاص مثل پوشاک و کفش فروشی و لوازم کادویی بدهند؟ نکته جالب اینجاست کافیست سری به فروشگاه های زنجیره ای ، سبزی فروشی ها،... بزنید تا شاهد خیل عظیم جمعیت باشید.»

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1459541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =