۰ نفر
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
زورگیری در باشگاه بدنسازی در شهرری

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از دستگیری یکی از سارقان باند ۴ نفره زورگیر در باشگاه بدنسازی خبر داد و گفت: دستگیری کلیه اعضای این باند در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از دستگیری یکی از سارقان باند ۴ نفره زورگیر در باشگاه بدنسازی خبر داد و گفت: دستگیری کلیه اعضای این باند در دستور کار قرار داد.  

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران گفت: اواخر شهریور ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع سرقت به شیوه زورگیری در کلانتری ۱۳۱ شهرری تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی که جوانی ۲۷ ساله و ساکن شهرری بود به پایگاه نهم پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشت، ساعت ۷ بعد از ظهر بیست و ششم شهریور ماه در حال تمرین در باشگاه بدنسازی بودم که ۴ جوان قوی هیکل وارد باشگاه شدند و پس از تهدید و ارعاب، مرا به بیرون از باشگاه کشاندند و با ضرب و شتم سوار بر خودرو کردند و در ادامه با گرفتن رمز کارت بانکی ام مبلغ ۵ میلیون تومان سرقت و سپس در بیابان‌های شهر ری مرا رها کرده و متواری شدند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران افزود: با عنایت به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری متهمان در دستورکار تیم مبارزه با جرائم جنایی پایگاه قرارگرفت و کارآگاهان موفق شدند در پی جویی‌های جرم هویت یکی از متهمان را به نام "بایرام" ساکن حومه تهران شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی و اخذ نیابت قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و پایگاه نهم انتقال دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی‌های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار کرد نقشه سرقت را وی کشیده بود، اضافه کرد: متهم انگیزه خود را از این کار اختلاف با شاکی بیان کرد، درحالی که شاکی اظهار داشت هیچگونه آشنایی قبلی با متهمان نداشته است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف متهم به بزه انتسابی با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد و تلاش برای کشف زوایای پنهان پرونده و دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1459974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =