ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزین -کرج و کرج - تهران

ایرنا نوشت: پلیس راهور اعلام کرد: براساس گزارش های دریافتی ترافیک در آزادراه قزین - کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزادراه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره نیمه سنگین است.

هم اکنون در اکثر محورها و ارتفاعات استان های کرمانشاه، کردستان، قم، یزد، همدان و گیلان بارش شدید باران گزارش شده است.

پلیس راهور اعلام کرد هموطنان در صورت تردد در این محورها از سرعت و سبقت جلوگیری و با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و فاصله طولی با خودروی جلویی را رعایت کنند.

همچنین در در اکثر محورها و ارتفاعات استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری، همدان، تهران، البرز، قزوین، زنجان و سمنان بارش باران و برف گزارش شده است براین اساس هموطنان باید خودرو خود را مجهز به زنجیر چرخ کرده و با حوصله رانندگی کنند.

براساس این گزارش، روز گذشته- ۷ آبان ماه- یک فقره تصادف منجر به فوت در استان آذریابجان شرقی در محور اهر- تبریز گزارش شد که در اثر برخورد پژو ۲۰۶ با سواری هیوندا ۳ نفر کشته و ۵ نفر مجروح شدند. علت این تصادف انحراف به چپ هیوندا اعلام شد.

رانندگان ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و با توجه به شرایط جوی حتما سرعت مطمئنه را در رانندگی رعایت کند تا دچار حادثه نشوند.

رانندگان می‌توانند از طریق تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ یا ۱۲۰ یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور ۱۲۰ از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.
۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1460434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =