‏ایران، مثل گالیور طناب پیچ و زمین گیر شده؛و اگر روزی بلند شود...

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در واکنش به ترور دانشمند کشورمان ایران نوشت: ‏ایران، مثل گالیور طناب پیچ و زمین گیر شده در سرزمین لی‌لی‌پوتی ها است. اگر طناب ها را پاره کند و بلند شود کوتوله های بسیاری زمین خواهند ریخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا نوروزپور مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده در رشته توئیتی نوشت: «‏ایران، مثل گالیور طناب پیچ و زمین گیر شده در سرزمین لی‌لی‌پوتی ها است. اگر طناب ها را پاره کند و بلند شود کوتوله های بسیاری زمین خواهند ریخت. به هرجنایت،توطئه و ترفندی دست میزنند تا این غول، زمین گیر باقی بماند. این غول، سرانجام طناب ها را پاره کرده، برخواهد خاست. ⁧»

نوروزپور در ادامه نوشت: «‏در 40 سال گذشته با انواع و اقسام توطئه ها،جنگ تحمیلی، تقویت و تجهیز جدایی طلبان، ترورهای دهه 60، تهاجم فرهنگی،سنگین ترین تحریمهای اقتصادی، نفوذ، تبلیغات رسانه ای گسترده جهانی و ... در مسیر حرکت ایران سنگ اندازی کرده اند اما برغم همه این ها، ایران همواره در مسیر پیشرفت بوده است.‏ایران با همه این فشارها و موانعی که پیش پای آن نهاده اند، همچنان در هیبت یک ابرقدرت نقش آفرین است، حالا کوتوله ها نگران این هستند که چنین ایرانی، بدون موانع و بدون این طناب ها و سنگ اندازی ها چگونه ایرانی خواهد شد؟ دورنمای چنین ایرانی قطعا اسرائیل و عمالش را به وحشت می اندازد.»

310 310

کد خبر 1460562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  22 1
  ایران فعلا بلند نخواهد شد.
  • IR ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   1 0
   شما همون كوتوله اي هستي كه مدام ميگفت چنين و چنان خواهد شد من مييييييدونم