پلیس راهور: با دوربین‌های کنترل ترافیک چانه نزنید

میزان نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از رانندگان خودروهای شخصی خواست، تردد خود را طوری برنامه ریزی کنید که قبل از ساعت ۹ منزل باشید و در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.

سرهنگ علی همه خانی گفت: از اول آذر ماه برخی محدودیت‌های تردد کرونایی اجرا شده که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عدم تردد خودروها از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد بود.

وی افزود: اینکه این محدودیت‌ها قانون شد و برای همگان لازم الاجرا بود یک طرف و اصرار و پافشاری و بهانه تراشی‌های برخی رانندگان برای تردد بعد از ساعت ۲۱ هم از طرفی دیگر باعث شد تا دوربین‌های کنترل ترافیک پای کار آمده و بدون هیچ اغماض و تردیدی نسبت به جریمه خودروهای متخلف اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بیان داشت: این شرایط و اعمال محدودیت‌های تردد بیشتر و دقیق‌تر در این دو هفته که هفت روز از آنرا سپری می‌کنیم باعث شده برخی افراد در خصوص رفت و آمد در شهر تهران و در برنامه ریزی‌های تردد خود تجدید نظر کنند و ساعات دیگری را برای انجام امورات و کارها اختصاص دهند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: مدیریت سفر و تنظیم برنامه‌های روزانه در این شرایط یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که رانندگان می‌بایست به خوبی آنرا انجام داده و کارهای خود را طوری برنامه ریزی نمایند که بتوانند قبل از ساعت ۲۱ به مقصد رسیده و خودروی خود را متوقف و خاموش نمایند.

سرهنگ همه خانی گفت: دوربین‌های کنترلی ترافیک کار خود را انجام می‌دهند و به راحتی خودروهای متخلف را جریمه و در سیستم ثبت می‌کنند و فقط آندسته از رانندگانی که با توجه به شرایط کاری مجوز تردد دارند می‌توانند در این ساعات تردد کنند پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا بعد از ساعت اعلامی بمنظور جلوگیری از شیوع و قطع بیماری کرونا با خودروی شخصی در خیابان‌ها تردد نداشته و به مقصد رسیده باشید.

وی افزود: در این دوهفته تردد در بین ساعات ۲۱ تا ۴ صبح را در سطح شهر تهران و با خودروی شخصی را فراموش کرده و از یاد ببرید و چنانچه قصد خارج شدن از منزل را به هر دلیل دارید با وسایل نقلیه عمومی این کار را انجام دهید و با دوربین‌های کنترل ترافیک چانه نزنید.

۲۳۵۲۳۲


 
کد خبر 1460590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =