آماده سازی فازهای مختلف شهرجدید هشتگرد

معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از ارائه خدمات منطبق با برنامه آماده سازی و اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی در فازهای ۴ و ۷ فاز شهر جدید هشتگرد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «مجتبی مدیر رنجبر» در گفتگو با رادیو البرز اظهار داشت: شهر جدید هشتگرد به ۸ فاز تقسیم بندی شده است که در فازهای ۴، ۷ و قسمتی از فاز ۳، مساکن مهر اجرا شده است.

وی با اشاره به بخشی از پروژه‌های فنی و اجرایی که در فازهای مختلف شهر در حال اجرا است گفت: پروژه‌های مختلفی با کاربری آموزشی، مذهبی، انتظامی و ورزشی در سطح شهر اجرا شده است که می‌توان در این میان به احداث ۲۸ باب مدرسه ۱۲ کلاسه با ۴۰ هزار متر مربع زیربنا، ۱۰ مسجد اشاره کرد.

مدیر رنجبر با بیان اینکه خوشبختانه برنامه‌های روبنایی و آماده سازی شهر طبق برنامه زمانبندی در حال اجرا است، گفت: مسکن مهر از سال ۸۶ آغاز شده که در زمان حاضر بخش تکمیلی و آماده سازی آن با ۵ پیمانکار و صرف هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در حال انجام است.

معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با اشاره به اینکه تمام خدمات مربوط به متقاضیان مسکن مهر در این شهر الکترونیکی و غیر حضوری انجام می‌شود از متقاضیان مسکن مهر خواست تمام خدمات شامل فروش اقساطی، نقل و انتقال، واگذاری عرصه، استعلام بدهی مسکن مهر این شهر را از طریق سایت www.emehr.ntdc.ir انجام دهند.

48

کد خبر 1460659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =