واکنش سازمان انرژی اتمی به ادعای دیدار شهید فخری‌زاده با آمانو

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در نامه ای رسمی ، ادعای جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس درباره دیدار شهید محسن فخری‌زاده با یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی را تکذیب کرد و این ادعا را نادرست خواند.

به گزارش خبرآنلاین، بهروز کمالوندی این مطلب را  در پاسخ به نامه معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری که خواستار روشنگری در خصوص ادعای این نماینده مجلس شده بود، بطور  رسمی منتشر کرده است.

کریمی قدوسی با انتشار توییتی ادعا کرده است که «جناب روحانی در زمان ریاست شما بر قوه مجریه و با اصرار دشمن و تاکید شخص جنابعالی دانشمند هسته‌ای کشورمان دکتر محسن فخری‌زاده با یوکیا آمانو مدیرکل سابق آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ملاقت داده شد، قطعا روزی باید در محکمه عدالت پاسخگو باشید که این چنین راحت سرمایه های کشور را در دسترس جاسوسان و قاتلان موساد قرار دادید.»

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به استعلام معاون دفتر رئیس جمهوری درباره ملاقات شهید فخری‌زاده با مدیرکل پیشین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نوشته است: «در خصوص توییت آقای کریمی قدوسی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی به استحضار می رساند، شهید عزیز جناب آقای محسن فخری‌زاده هیچ‌گاه در هیچ ملاقاتی چه با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و با هیچ بازرس و مقامی از آژانس دیدار، مصاحبه، ملاقات و مذاکره نداشته است و بدین وسیله به اطلاع می‌رساند محتوای توییت مورد اشاره به هیچ وجه صحت ندارد.»

علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری با انتشار تکذیبیه سخنگوی سازمان انرژی اتمی در توییتی نوشته است: «دروغ بستن بی‌پروا و بازیچه‌کردن بی‌شرمانه‌ خون شهیدی که فراتر از نام‌ها و رنگ‌ها، سرمایه‌ی یک ملت بود، ترور «انسجام ملی» است. اینچنین فروغلتیدن در تله‌ی قاتلان، حتی اگر خیانتی آگاهانه هم نباشد نیازمند پیگیری دقیق‌تر انگیزه‌هاست. اصرار چندساله بر دروغگویی، اصلا عادی نیست.»

311311

کد خبر 1460751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  5 1
  وقتی دروغ میگوید و نه دادگاهی نه چیزی چه فایده.کریمی قدوسی همین است
 • مهرداد سربندی IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  8 1
  آقای کریمی قدوسی ظاهرا کسب علم در محضر اساتید برجسته جوزه نتوانسته موجب ترک عادت زشت دروغگویی در شما و بسیار از دوستان شما شود. حتی آیات و احادیث هم در شما کارساز نیست. آنقدر غرق در منافع جنایی جناحی شده اید که یادتان رفته چه لباسی به تن دارید. خدا وکیلی چند میگیری دیگه دروغ نگویی. شاید مشوق های مثبت در شما کارساز باشد.
 • ایرانی IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  1 1
  آقای کریمی قدوسی و دوستانشان شرم را خورده و حیا را قی کرده اند
 • IR ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  1 1
  ماکه سیاسی نیستیم ولی این را میفهمیم تمام بازرسان وکارشناسان انرژی اتمی بلااستثنائ جاسوس وخائن هستندشواهد اینرانشان میدهدکسانی که بادروغ وخیانت کشورهای لیبی وعراق وسوریه را نابود کردن اصلادربازرسیها نباید دانشمندان و محققین را به دشمن نشان داد.
 • ارش مطلبی‌دوخت IR ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  1 0
  اژانسی که اکثر بودجه وکارمنداش امریکائی هستن یک موسسه جاسوسی تمام‌عیاره نمی دونم بعضی ها کی میخوان متوجه بشن