کشف ۴۹۰۷ کیسه آرد یارانه‌ای خارج از شبکه در البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: بر اساس آمار از ابتدای سال جاری تاکنون بازرسین ویژه آرد و نان معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز موفق به کشف بیش از چهار هزار کیسه آرد یارانه‌ای شده‌اند که از شبکه تعریف شده قانونی خارج و به نانوایی‌های آزادپز یا دیگر صنوف به چند برابر قیمت فروخته شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «رامین ربیعی» تصریح کرد: اکیپ ویژه بازرسی کارگروه تنظیم بازار معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز با حضور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای موفق به احراز تخلف گران‌فروشی اقلام ضروری شده و ۴ پرونده تخلف در این راستا تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.


وی افزود: اکیپ ویژه بازرسی آرد و نان گارگروه تنظیم بازار معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز به همراه کارشناسان شرکت غله و اتحادیه نانوایان نیز موفق به کشف تخلف عرضه خارج از شبکه ۵۵۰ کیسه آرد یارانه‌ای از نانوایی‌های سطح استان شده‌اند.

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار استان البرز اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون تخلف عرضه خارج از شبکه تعداد چهار هزار و ۹۰۷ کیسه آرد شناسایی و بیش از ۶۵ پرونده تخلف جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

این مقام مسئول در خاتمه اظهار داشت: برابر هماهنگی انجام شده گشتهای مشترک در این زمینه هر روز با جدیت در حال انجام است.

48

کد خبر 1460957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =