برگزاری آزمون نیروهای شرکتی بیمارستان شهید جلیل یاسوج

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماه جاری آزمون شرکتی بیمارستان شهید جلیل یاسوج برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج ،جلال پورانفرد اظهار داشت: ظرف یک سال اخیر ۲۹۰ نفر نیروی شرکتی، قراردادی و پیمانی در دانشگاه جذب شده و می شود.
وی افزود: همچنین آزمون جذب ۱۲ نیروی پرستار شرکتی برگزار شده و نیروهای قراردادی و پیمانی نیز از طریق سازمان سنجش جذب خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۷۰ درصد این نیروها، بهداشتی و درمانی بوده و از این تعداد، حدود ۸۰ درصد پرستار هستند.
پورانفرد با اشاره به خبر خوشی برای دانشگاهیان و فارغ التحصیلان، ابراز داشت: تلاش بر این است که برای پروژه های آینده دانشگاه مجوز جذب نیروهای جدید را کسب کنیم و سهمیه مطلوب برای استان در نظر گرفته شود.
وی تاکید کرد: متوسط نیروی انسانی در استان، نسبت به کشور تقریبا مشابه است و به گونه ای که ۲/۷ نیرو به ازای هر تخت است.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از چالش های دانشگاه این است که به میزان تخت های اضافه شده در سال های اخیر نیروی کافی برای آنها تزریق نشده است.
پورانفرد عنوان کرد: دانشگاه در این صورت مجبور بوده که این نیروها را به شیوه نیروی شرکتی یا نیروی طرحی تامین کند.
وی ابراز داشت: ۹۱۴ نیروی طرحی در استان و ۸۰۰ نیروی شرکتی مشغول به کار هستند که حقوق نیروهای شرکتی در حوزه های بهداشتی، درمانی خدماتی و اداری ماهانه از درآمد اختصاصی دانشگاه و واحدهای مشغول به کار پرداخت می شود.
پورانفرد تاکید کرد: دلیل تاخیر در پرداخت حقوق نیروهای شرکتی آن است که درآمد اختصاصی آن واحد کفاف پرداخت نیروی شرکتی را نمی کند زیرا درآمد ها در این مدت کاهش داشته و حقوق نیروهای شرکتی به تعویق می افتد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به پیگیری های رئیس دانشگاه از طریق وزارت بهداشت، اعتباری برای نیروهای شرکتی استان جذب شده که به زودی پرداختی های این نیروهای به روز می شوند.

48

کد خبر 1460993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =