ضرب الاجل استاندار البرز برای تسریع در ارتقاء زیرساخت های شهرجدید هشتگرد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید اعطای واحدهای مسکونی تحت عنوان مسکن محرومین در شهر جدید هشتگرد پیرو تفاهم‌نامه منعقده در این خصوص، ظرف یک هفته تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «عزیزاله شهبازی» در نشست با رییس و هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد که روز یکشنبه در استانداری برگزار شد، با اشاره به ضرورت تسریع در روند ارتقا زیرساخت‌های این شهر، افزود: باید اعطای واحدهای مسکونی تحت عنوان مسکن محرومین در شهرجدید هشتگرد پیرو تفاهم‌نامه منعقده در این خصوص، ظرف یک هفته تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به اینکه باید زیرساخت های خدمات دهی در قطار برقی کرج-هشتگرد جهت رفاه حال مسافران تقویت شود، ادامه داد: ضرورت دارد راه‌اندازی ایستگاه‌های متروی دانشگاه خوارزمی و ماموت با اهتمام ویژه‌ای تکمیل شود.

شهبازی گفت: ساخت بیمارستان جدید توسط شرکت عمران شهر جدید سریعا اجرایی شود و برای تجهیز این امکان مهم آمادگی همراهی لازم را داریم.

وی افزود: باید مشکلات بنای نیمه کاره بیمارستان قدیمی شهرجدید در کمترین زمان ممکن رسیدگی و حل شود.
استاندار البرز با تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل فضای آموزشی و فرهنگی شهرجدید، اضافه کرد: با توجه به اینکه البرز فضای مساعدی در راستای سرمایه گذاری دارد باید سرمایه گذاران را برای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در مناطق محروم، تشویق کنید.

در این نشست طی تماس‌های تلفنی و دعوت از مدیران مربوطه، هماهنگی‌های لازم با مدیران اجرایی استان جهت سرعت بخشی به امور از سوی استاندار صورت گرفت.

48

کد خبر 1461010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =