توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان در اردبیل

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: اجرای طرح «راه سلیمانی» در استان اردبیل از اول آذر آغاز شده است که تا ۱۳ دی‌ ادامه ‌می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد: اجرای طرح «راه سلیمانی» در استان اردبیل از اول آذر آغاز شده است که تا ۱۳ دی‌ ادامه ‌می‌یابد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه ابلاغ شده، دو هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان استان اردبیل توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ادامه داد: در قالب این طرح قرار است اقلام معیشتی، بسته‌های فرهنگی، تجهیزات بهداشتی، غذای گرم، پوشاک، وسایل گرمایشی و... به نیازمندان اهدا شود.

ستوده عنوان کرد: در ادامه این طرح ۲۰ هزار پرس غذای گرم نیز از محل درآمد موقوفات و مشارکت خیرین بزرگوار استان اردبیل و امام‌زادگان، پخته شده و در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: استفاده از درآمد موقوفات، مشارکت متولیان موقوفات غیرمتصرفی، منابع قابل استفاده از بقاع و امام‌زادگان، اجرای نیات اطعام، خیرات و مبرات، کمک به فقرا، لباس و پوشاک مساکین و نیازمندان از دیگر محل‌های تامین هزینه این بسته‌های معیشتی است.

46

کد خبر 1461021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =