انتصاب نخستین مدیر قضایی زن در استان البرز

آیین تودیع و معارفه رئیس اجرای احکام دادگاه خانواده کرج برگزار شد و «فاطمه محمودی» به عنوان نخستین زن در مجموعه مدیریتی دادگستری استان البرز معرفی و مسئولیت اجرای احکام دادگاه خانواده کرج را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ این مراسم با حضور رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرج، دبیر شورای تحول قضایی و جمعی از معاونان رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرج با حفظ پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و در مراسمی مختصر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم «سید داوود میرغفاری» ارتقای سطح امکانات و بهبود زیرساخت‌های انسانی را یکی از الزامات محاکم کرج برای رسیدن به جایگاه مطلوب پیشبرد امور قضایی دانست.

در ادامه «حسین اعظمی چهاربرج» معاون منابع انسانی و دبیر شورای تحول قضایی دادگستری استان البرز با اشاره به نخستین انتصاب یک مدیر قضایی خانم در استان البرز اتفاق افتاده است گفت: این مهم جز با همت و همراهی مدیران دادگستری شهرستان و پذیرش مسئولیت توسط خانم محمودی میسر نبود.

وی با اشاره به انتظارات از اجرای احکام خانواده گفت: برآورده کردن این انتظارات مستلزم تلاش و همت فراوان توسط سرپرست جدید اجرای احکام خانواده است.

46

کد خبر 1461324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =