۰ نفر
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
کمک های ضدکرونایی در راه چرام

سردار هاشمی پور ۵هزار ماسک به شهرستان کمک کرد وطی هفته های آینده ۲۵هزار ماسک دیگر میان بیماران کرونایی توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از چرام ،ایوب نوروزی رئیس بسیج اصناف چرام گفت :سردار هاشمی پور ۵هزار ماسک به شهرستان کمک کرد وطی هفته های آینده ۲۵هزار ماسک دیگر میان بیماران کرونایی توزیع می شود.
اهدا ۵هزار ماسک به شهرستان چرام توسط سردار هاشمی پور رئیس موسسه کوثر و وعده کمک ۲۵هزار ماسک دیگر طی هفته های آتی در قالب طرح شهید سلیمانی.
 رئیس بسیج اصناف چرام در نشست شورای سلامت شهرستان چرام بیان کرد:با پیگیری های انجام شده تعدادی ماسک از طریق بسیج اصناف جهت کمک به بیماران کرونایی در قرنطینه تهیه شده است.
ایوب نوروزی آفرود:همچنین با پیگیری های صورت گرفته و تماس هایی که با سردار هاشمی پور داشتیم تعداد. ۵هزار ماسک به بسیج اصناف چرام کمک کردند وقول دادن که طی دو هفته آینده ۲۵هزار ماسک دیگر برای شهرستان چرام تهیه وارسال شود.
 مسئول اتاق اصناف چرام در ستاد کرونایی شهرستان با اشاره به اینکه این ماسک ها در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی وبا مشارکت خانه سلامت چرام توزیع می شود بیان کرد:,آقای هاشمی الان نماینده نیست ولی در موسسه کوثر می تواند منشأ خدمات باشد و بقیه مسئولان می توانند برای کمک به شهرستان و مبارزه با کرونا رایزنی و درخواست کمک کنند.
نوروزی گفت :ما ماسک گرفتیم ؛شما هم صحبت کنید والکل یا سایر ملزومات دیگر مبارزه با کرونا را بگیرید قطعا کمک می کند و شاید یکی از دلایل اینکه آقای هاشمی رأی نیاورد این بود که سیاسی کاری نمی کرد.
 رئیس شورای شهرستان چرام در خصوص وضعیت ویروس کرونا در ادارت گفت:شاید تنها اداره ای که ویروس کرونا را جدی نگرفته ؛جهاد کشاورزی شهرستان چرام است که تعدادمراجعه کنندگان با توجه به فصل کاشت هم زیاد است.
 عضو ستاد کرونای شهرستان چرام با انتقاد از عملکرد جهاد کشاورزی چرام گفت:تا ساعت ۸/۵الی ۹صبح مردم را معطل می کنند برای صبحانه وبهانه می کنند که اینترنت ضعیف است ولی بعداز صبحانه ظاهراً سرعت اینترنت خوب می شود .
وی توزیع حواله های کودشیمیایی را به لحاظ موقعیت کشاورزان نامناسب دانست و خواستار شد که حواله هر کشاورز در نزدیکترین عاملیت به محل سکونت صادر شود تا از شیوع کرونا در سایر مناطق جلوگیری شود.

46

کد خبر 1461602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =