سران عشایر و شیوخ قبایل منطقه آزاد اروند، ترور دانشمند هسته ای را محکوم کردند

شیوخ، سران عشایر و قبایل هم زمان با تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، حمله تروریستی که منجر به شهادت محسن فخری زاده (دانشمند هسته‌ای) شد را محکوم کردند.

به گزارش خبرآنلاین از اروند، نمایندگان عشایر منطقه با حضور در دفتر معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند ضمن محکوم کردن حمله تروریستی که منجر به شهادت دکتر محسن فخری زاده (دانشمند هسته‌ای کشورمان) شد، خاطرنشان کردند: عشایر غیور و همیشه در صحنه خطه عظیم خوزستان به محض شنیدن خبر ترور ناجوانمردانه فخر ایران و دانشمند برجسته هسته ای جهان، آمادگی و حضورشان را برای اجرای هرگونه دستوری از سوی مقام معظم رهبری و دولتمردان اعلام کردند.

ایشان اقدام عاملان این جنایت را بزدلانه و کوردلانه دانستند و افزودند: عشایر عرب منطقه عمار وار دست بر نیام شمشیر گذاشته و چشم در چشم مقتدای خویش منتظر یک اشاره از معظم له هستیم.

نمایندگان عشایر منطقه ادامه دادند: این سنت خبیسه ترور و دانشمند کشی توسط صهیونیست ها و سرسپردگان آنها در منطقه بسیار ناپسند بوده که آن را از هر حیث محکوم می نماییم.

ایشان شهید «محسن فخری زاده» را یکی از فرزندان برومند این ملت که می خواهند با عزت زندگی کنند و هیچگاه زیربار ذلت نخواهند رفت، معرفی کردند و گفتند: این جنایت کاران کوردل به خیال خویش با چنین اقدامات شنیعی می توانند انقلاب بزرگ اسلامی ایران را ضعیف کنند؛ فارغ از اینکه هزاران هزار جوان عاشق همچون شهید بزرگوار هسته ای در این مملکت جان برکف آماده جانفشانی هستند.

نمایندگان غیور شیوخ، عشایر و سران قبایل در بخش دیگری از سخنانشان با تبریک هفته بسیج و قدردانی از تلاش های خالصانه و بی دریغ این عزیزان، تصریح کرد: بسیجیان بعنوان لشکر مخلص خدا همواره نیروهای صادق این نظام هستند که همچون خاری در چشم دشمنان، جوانمردانه جلوی هر توطئه ای ایستاده اند و حافظ جان و مال مردم هستند.

48

کد خبر 1461804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =