ذوق بی‌بی از ورود اولین هواپیمای تجاری امارات

ایسنا نوشت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به فرود اولین پرواز تجاری این رژیم در فرودگاه دبی واکنش نشان داد و آن را "روزی تاریخی" توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه در صفحه شخصی خود در توییتر در واکنش به اولین پرواز تجاری رژیم صهیونیستی به دبی گفت: با خلبان اولین پرواز تجاری اسرائیل که امروز در فرودگاه دبی فرود آمد تماس گرفتم و به او تبریک گفتم.

وی افزود: به این خلبان گفتم: امروز یک روز "تاریخی" است. به صلح نزدیک شدید و ثمره‌های آن را می‌بینیم. به مناسبت فرود آمدنتان در دبی به لطف معاهده صلحی که امضا کردیم و به زودی تعداد بیشتری از آن را امضا خواهیم کرد فرو، دست می‌زنم.

اولین پرواز تجاری رژیم صهیونیستی به امارات سه‌شنبه از فرودگاه بن گوریون بلند شد و ۱۷۰ مسافر را به دبی منتقل کرد.

شرکت "یسرایر" روزانه سه پرواز به امارات خواهد داشت. شرکت "ارکیاع" نیز روزانه دو پرواز به دبی خواهد داشت اما شرکت "ال عال" طی هفته آتی پروازهایش را به دبی آغاز خواهد کرد. براساس این طرح شرکت‌های هواپیمایی رژیم صهیونیستی ۴۰ پرواز در هفته به امارات خواهند داشت.

امارات و بحرین ۱۵ سپتامبر طی مراسمی رسمی در کاخ سفید توافق صلح با رژیم صهیونیستی را با نظارت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا امضا کردند.

310 310

کد خبر 1461953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =