سرمایه‌گذاری۶هزار میلیاردریالی در شهرک صنعتی حکیمیه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: ۶هزار میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی برای ایجاد صنایع شیمیایی در شهرک صنعتی حکیمیه شهرستان بوئین زهرا سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اعلام این خبر گفت: عملیات ساخت این واحد تولیدی با عقد قرارداد بین سرمایه گذار و شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به زودی آغاز می شود.
این مقام مسئول گفت: با این میزان سرمایه گذاری زمینه اشتغال مستقیم ۳۵۰نفر در شهرک صنعتی حکیمیه بوئین زهرا فراهم می شود.
او با بیان اینکه زمینه فعالیت این طرح صنعتی پس از بهره برداری شامل تولید صفحه و ورق‌های چرم مصنوعی، قطعات یخچال فریزهای خانگی و رزین پلی استر است، اظهار کرد: برای اجرای این طرح هشت هکتار زمین در شهرک صنعتی حکیمیه به سرمایه گذار مربوطه واگذار شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: براساس رویکرد این سرمایه گذار، محصولات این طرح پس از بهره برداری علاوه بر تامین بخشی از نیازهای صنعت کشور، با رویکرد صادرات و حضور در بازارهای بین المللی تولید می شود.
خانپور با بیان اینکه توسعه صنعتی قزوین محدود به مرکز و برخی نقاط آن نبوده و بسته به ظرفیت مناطق، شهرک ها و نواحی صنعتی در مناطق مختلف استان ایجاد شده اند، یادآور شد: در دولت یازدهم و دوازدهم ۳۰سرمایه گذار در شهرک صنعتی حکیمیه جذب شده است.
این مقام مسئول با اشاره به رشد نزدیک به ۲برابری جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی استان قزوین در سال جهش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: قزوین با برخورداری از زیرساخت های مناسب اقتصادی و ارتباطی، در جذب سرمایه گذاران صنعتی از استان های پیشگام کشور به شمار می رود.

46

کد خبر 1462056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =