پایان فعالیت جراحان زیبایی «تقلبی» در تهرانپارس

فارس نوشت: رئیس پلیس اماکن عمومی پایتخت از پلمب یک مطب جراحی زیبایی در تهرانپارس خبر داد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب یک مطب پزشکی غیرمجاز در شرق تهران خبر داد و گفت: افرادی فاقد مجوز،مدرک و صلاحیت پزشکی بودند در این مطب اقدام به لیزردرمانی و انجام برخی عمل‌های زیبایی پرخطر می‌کردند. 
 
  سرهنگ " نادر مرادی " در تشریح این خبر اظهار داشت: اواخر ماه گذشته زن جوانی با مراجعه به پلیس امنیت عمومی اظهار داشت که برای دریافت خدمات لیزر درمانی به یکی از مطب‌های جراحی زیبایی در محله تهرانپارس مراجعه کردم ولی پس از آن متوجه شدم پزشکان این مطب فاقد پروانه پزشکی بوده که از ادامه مراحل درمانی خود منصرف و موضوع را بلافاصله به مأموران پلیس گزارش داده ام.

وی با بیان اینکه بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت قرار گرفت، ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، پرونده مشابهی دیگری از سوی اداره بهداشت و درمان به این معاونت ارجاع شد.

مرادی تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه روز گذشته در بازدید مشترکی که به همراه کارشناسان اداره بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران از این مطب انجام گرفت، مشخص شد ۳نفرخانم به عنوان درمانگر و پزشک در این مرکز درمانی حضور دارند بدون داشتن پروانه طبابت و به صورت غیرمجاز با اخذ مبالغ هنگفت از بیماران خود،اقدام به لیزردرمانی و برخی جراحی زیبایی می کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: صبح روز یازدهم آذرماه ضمن بازداشت و معرفی این افراد به دادسرا ، مطب مذکور  پلمب و دستگاه و ادوات غیرمجاز جراحی نیز توقیف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه تا کنون ۲ نفر از شاکیان شناسایی شده اند، از شهروندان خواست به مراکز درمانی و بهداشتی معتبر مراجعه کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را سریعا با شماره گیری مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1462147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =