توسعه سرانه رفاهی و خدماتی در درگهان و غرب قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از نصب ۱۰۰ عدد نیمکت چوبی و همچنین کاشت ۲۴ نفر نخل در روستاها و پارک های غرب جزیره قشم خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، امیر سلکی با بیان این خبر اظهار کرد: این اقدام با هدف ارائه خدمات بهتر به ساکنان و گردشگران نقاط مختلف جزیره انجام شده است.
وی ادامه داد: ۱۰۰ عدد نیمکت پارکی و ساحلی چوبی با هدف استفاده بهینه ساکنان و گردشگران از فضای پارک ها و سواحل در شهرهای درگهان و طبل و روستاهای هلر، لافت، سهیلی و کووه ای جزیره قشم توسط نیروهای این مدیریت نصب گردیده است.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: توزیع و پراکنش فضای سبز در سطح شهر و روستا به عنوان یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع مورد نظر بوده و به منظور تحقق این خواسته، مراحل کاشت ۲۴ نفر نخل نیز به انجام رسید.
به گفته سلکی؛ با هدف توسعه فضای سبز در نقاط غربی جزیره، ۱۲ نفر نخل در پارک ساحلی شهر طبل و ۱۲ نفر نخل در پارک خطی روستای سهیلی کاشته شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش داریم با توسعه خدمات رفاهی و کمک به افزایش رفاه عمومی، شاخص های اجتماعی در مناطق غربی جزیره را استانداردسازی کنیم.

48

کد خبر 1462360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =