بلایی که فدراسیون فوتبال سر آینده داوری اش آورده است!/عکس

رفتار غیر حرفه ای کمیته داوران با داوری که ۴ سال برای رسیدنش به بالاترین سطح داوری تلاش شده ادامه دارد تا این سرمایه داوری برای خارج نشدن از فرم ، داور بازی های آماتوری لیگ حرف و مشاغل باشد. جایی که عادل فردوسی پور و رفقایش بازی می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر عرب براقی یکی از داوران جوان فوتبال ایران است که اخیرا ماجرای خط خوردنش از لیست بین‌المللی حاشیه‌ساز شده بود و این روزها شرایط عجیبی دارد.

چندی پیش فدراسیون فوتبال به دلیل اعتراضاتی که به حذف علیرضا فغانی از لیست داوران بین‌المللی شده بود تصمیم گرفت او را به لیست برگرداند و عرب براقی که با فغانی نسبت فامیلی هم دارد از لیست خط خورد تا گزینه مورد نظر فدراسیون در لیست باقی بماند.

این موضوع با دلخوری عرب براقی و مصاحبه او همراه شد که همین اتفاق باعث شد کمیته انضباطی در تصمیمی عجیب این داور را از قضاوت محروم کند.در ۵ هفته نخست امیر بی هیچ دلیلی در لیگ سوت نزده و بسیاری از بزرگان داوری ایران به این تصمیم انتقاد دارند. حالا عرب براقی که یکی از داوران آینده‌دار ایران است در بهترین روزهای خود در مسابقات شهرداری قضاوت می‌کند تا آمادگی‌اش حفظ شود.

258 41

کد خبر 1462463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =