مرور آثار صدای ماندگار دوبله ایران در شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته به مرور آثاری درباره هوانوردی و آثاری با دوبله چنگیز جلیلوند خواهد پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه نمایش در ادامه تعطیلات با محدودیت‌های متاثر از همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ همانند هفته‌های پیشین جدول پخش خود را به نمایش فیلم‌های سرگرم‌کننده اختصاص داده و ضمن پخش فیلم‌هایی با مضمون «هوانوردی»، فیلم‌های سینمایی با دوبله و هنرنمایی زنده یاد استاد «چنگیز جلیلوند» را به روی آنتن می‌برد.

در بخش فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی این شبکه در ساعت ۱۳ به ترتیب: «ذهن خاموش»، «مثل دریا»، «یک دماغ ناقابل»، «مسافر باران»، «کلاه تو کلاه»، «دربست و تعقیب سایه‌ها» پخش می‌شوند.

فیلم‌های ژانر منتخب این هفته شبکه نمایش با موضوع «هوانوردی» از شنبه تا جمعه در ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌روند.

این فیلم‌ها عبارتند از: «پرواز ماهرانه»، «خدمه پرواز»، «پرواز خیالی»، «نقشه پرواز»، «حمله به اچ۳»، «پسران پرواز» و «سالی».

 در بخش صحنه‌گران به مرور آثار سینمایی با صدا و هنر زنده‌یاد استاد چنگیز جلیلوند، صاحب صدای ماندگاری که اخیرا با درگذشتش جامعه هنری را متاثر ساخت، پرداخته می‌شود که این آثار از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱ پخش می‌شوند. عناوین این فیلم‌های خاطره‌انگیز و نقش‌های هنرپیشه‌هایی که این دوبلور فقید به جای آنها گویندگی کرده است، به ترتیب: «کیت و لئوپولد(هیوجکمن)»، «مامور مکینتاش( پل نیومن)»، «پدر عروس (سلمان خان)»،  «حرفه‌ای‌ها (برت لنکستر)»، «زنده‌باد زاپاتا (مارلون براندو)»، «جرم (حامد بهداد)» و «کی پکس (کوین اسپیسی)» هستند.

فیلم‌های جذاب در ساعت ۲۳ این هفته به ترتیب از شنبه پیش رو تا جمعه : «مومون سرزمین نینجاها»، «ادموند»، «شغل ایتالیایی»، «قلدرها»، «یخ‌زده‌ها»، «میلیونر زاغه‌نشین» و «تکه‌های گم‌شده» خواهند بود.

فیلم‌های کلاسیک ساعت یک بامداد به ترتیب: «خط نقره‌ای»، «یک مرد یک ترن»، «بازگشت پرخطر»،  «بازداشتگاه شماره۱۷»، «ارزش قدرت»، «مشت اژدها» و «روز بد در صخره سیاه» هستند که از شنبه تا جمعه به روی آنتن می‌روند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1462585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =