دستگیری عوامل تیراندازی در نزاع و درگیری ۲ همسایه در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری عوامل تیراندازی در نزاع ودرگیری بین دو همسایه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: درپی دریافت خبر درگیری و نزاع بین دو همسایه و خانواده در یکی از محلات شهرستان گچساران، سریعا ماموران کلانتری۱۲در محل حضور وعاملین اصلی نزاع را دستگیر و امنیت کامل رابرقرارنمودند.
 موسوی افزود: در این نزاع که بین دو خانواده که در همسایگی یکدیگر بودند رخ داد، یکی از افراد با اسلحه ساچمه زنی اقدام به تیراندازی به سمت افراد خانواده مقابل درگیری کرد که تعداد۷نفراز آنها رامجروح نمود.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران بیان داشت : ماموران کلانتری۱۲موفق به دستگیری ۹نفراز عوامل اصلی نزاع شدند و اسلحه ساچمه زنی نیز کشف و در این زمینه پرونده ای تشکیل و طرفین نزاع به مرجع قضایی معرفی و باقرار مناسب روانه زندان گردیدند.
موسوی تاکید داشت: برخورد با مجرمین و به هم زنندگان امنیت و آرامش مردم خط قرمز ناجا است وبااقتدار با آنها برخورد می‌گردد و به شایعه سازان و انتشار دهندگان خبرهای کذب در فضای مجازی هشدار داد و از سایتهای خبری خواست که از انتشار هرگونه اخبار و شایعه پراکنی که موجب برهم زدن آرامش و امنیت عمومی و تشویش اذهان عمومی می شود جدا خودداری نمایند.

46

کد خبر 1462817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =