۰ نفر
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
انتصاب جدید در نیروی قدس سپاه

آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه، فرمانده نیروی قدس سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

 آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با حضور حجت‌الاسلام عبدلله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ پاسدار  اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

  نماینده ولی فقیه در سپاه  در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری‌زاده  و تأکید بر اینکه  نیروی قدس سپاه چشم امید جهان اسلام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: امروز خط مقدم پاسداری و صیانت  از انقلاب اسلامی و عمق بخشی و توسعه گفتمان این انقلاب الهام بخش نیروی قدس سپاه است.
 
وی با تاکید بر اینکه راه حاج قاسم با اقتدار و قوت ادامه دارد،گفت: حرکت به سوی خدا پایانی ندارد و در این مسیر باید با جهاد اکبر، مبارزه پیوسته، مجاهدت، تقرب و اخلاص گام برداشت و این شرط پاسداری از انقلاب و رمز موفقیت ما است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اظهار کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی  زنده کردن مکتب اسلام بود که به برکت آن حیات جدیدی در اسلام ایجاد و زمینه و فرصت برای تعالی و کمال انسان‌ها فراهم شد و در مکتب این انقلاب انسان ساز و الهام‌بخش، حاج قاسم‌ها، شهید کاظمی‌ها، شهید میثمی‌ها و ... پرورش یافتند.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی شهادت را یکی از مراتب بالای حیات طیبه و بزرگ ترین آرزوی حاج قاسم دانست و گفت: مقصد حیات طیبه و احیاگری دین در مکتب اسلام شهادت است و شهیدان برندگان واقعی این میدان هستند.

وی در ادامه با اشاره به  مسیر حرکت متعالی و حیات طیبه شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم عزیز ما  به گونه ای در مسیر الهی گام برداشت که حیاتی طیبه یافت و به الگویی بی بدیل برای سایر انسان های آزاده تبدیل شد؛ حاج قاسم تربیت یافته  مکتب اسلام و انقلاب اسلامی است که هم با حیات و هم شهادتش به اسلام خدمت کرد و توانست عالمی را متحول کند.

 سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سالار شهیدان جبهه مقاومت و نیروی قدس شهید حاج قاسم سلیمانی، نیروی قدس را حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان اسلام قلمداد و اظهار کرد: فرمانده شهیدمان حاج سلیمانی همواره با عمل خود از مستضعفین و مظلومین عالم حمایت کرد و کنار آنان ایستاد و در شهادت این سردار گرانقدر نیز سراسر عالم به شخصیت ایشان ابراز ارادت کردند و نشان دادند به این مکتب و مرام مدیون هستند.

 سردار قاآنی در ادامه  پاسداران  را رشد یافتگان مکتب قرآن و عترت و وارثان مکتب اسلام و شهدا توصیف و نقش روحانیت و نمایندگی ولی فقیه در سپاه را در حفظ بنیان معنوی، مسیر تعالی و گسترش  ایمان ، اخلاص و ایثارگری  بین پاسداران و خانواده سپاه مهم و اثرگذار دانست.

در پایان این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت‌الاسلام علی محمدی سیرت به عنوان مسئول  نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه معرفی و از تلاش‌ها و خدمات حجت‌الاسلام علی شیرازی در مدت نزدیک به یک دهه تصدی مسئولیت  نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس  تجلیل شد.

27215

کد خبر 1462973

برچسب‌ها