انتصاب نخستین رییس اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در جزیره کیش

با حکم مدیرکل اداره دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، نخستین رییس اداره امور کنسولی دانشجویان بین المللی منطقه آزاد کیش منصوب شد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش، دکتر افشین آخوند زاده مدیرکل اداره دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، با هدف مستقل شدن فرآیندهای کنسولی دانشجویان در این منطقه؛ زهرا حسین زاده را به عنوان رییس اداره کنسولی دانشجویان بین المللی در جزیره کیش منصوب کرد.
تاسیس این اداره که برای نخستین بار پس از حضور پردیس های بین المللی دانشگاه ها در این منطقه آزاد شکل می‌گیرد، گام بزرگی در جهت تسهیل فرآیندهای کنسولی دانشجویان خارجی به صورت مستقل در جزیره کیش است و به تحقق اهداف سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه توسعه آموزش عالی ، رونق گردشگری علمی و افزایش جذب دانشجویان خارجی دراین منطقه کمک می کند.
شایان ذکر است جذب دانشجوی خارجی برای دانشگاه ها یک فرایند زمان بر و نیازمند برنامه ریزی است، حضور نماینده مستقیم سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و بهداشت در منطقه، مستقر در دانشگاه علوم پزشکی تهران، نقش مهمی در افزایش رضایتمندی اتباع خارجی برای تحصیل در دانشگاه های جزیره کیش ایفا می کند.

46

کد خبر 1463279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =